«خواستگاری» چند نفر را به «سنگلج» کشاند؟
۵۰۷۱۷۸
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
۶۳۴۶ 
تماشاخانه سنگلج امسال با نمایش "خواستگاری" به نویسندگی و کارگردانی "سید عظیم موسوی" طی هشت روز نخست سال پذیرای 1205 تماشاگر بود.
خبرگزاری ایسنا: تماشاخانه سنگلج امسال با نمایش "خواستگاری" به نویسندگی و کارگردانی "سید عظیم موسوی" طی هشت روز نخست سال پذیرای 1205 تماشاگر بود.
 
«خواستگاری» چند نفر را به «سنگلج» کشاند؟

به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، کمدی موزیکال  "خواستگاری" به نویسندگی و کارگردانی "سید عظیم موسوی" که امسال از سوم فرودین ماه به روی صحنه رفت توانست طی هشت روز ایام نوروز پذیرای 1205 تماشاگر باشد.

این نمایش توانست با در نظر گرفتن تخفیف نوروزی به تماشاگران و با قیمت بلیط 12 و 15 هزار تومان به فروشی معادل 13 میلیون و 701 هزار تومان در طی هشت روز نخست سال دست پیدا کند.

 نمایش «خواستگاری» به نویسندگی و کارگردانی «سید عظیم موسوی» برگرفته از نمایشنامه «خواستگاری» چخوف است که با استفاده از نمایش‌های آیینی-سنتی همچون تخت حوضی، نقالی و شبیه‌خوانی در حال و هوای فرهنگ شمال ایران تبدیل شده و به‌صورت کمدی- موزیکال اجرا می‌شود.

در این اثر بازیگرانی چون محمود راسخ فر، علی فتحعلی، ثمیلا کریمی، رضا گیلانپور و حمیدرضا مرادی ایفای نقش می‌کنند. سرپرست گروه موسیقی این نمایش زهره عشقی خاص است و بهروز آزاد پرتو، نیوشا سردشتی، منصوره احمدی، عطیه دلاور، آذین فولادوند، مریم محققی و مهین هنردوست اعضای این گروه هستند.

کمدی موزیکال «خواستگاری»که پرفروش ترین نمایش ایام نوروز بود تا 15 اردیبشهت ماه هر روز به غیر از شنبه‌ها در ساعت 19:30 و در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج