چگونه معاون جنجالی وزارت ارشاد تغییر می‌کند؟
۵۰۷۲۲۷
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
۳۳۴۶ 
تغییر مرادخانی به زمان بازنشستگی او موکول شده و معاون هنری قرار است تا موعد بازنشستگی در این مسئولیت حضور داشته باشد و بازنشستگی اش، پایان دوران حضورش در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.
تابناک: تغییر مرادخانی به زمان بازنشستگی او موکول شده و معاون هنری قرار است تا موعد بازنشستگی در این مسئولیت حضور داشته باشد و بازنشستگی اش، پایان دوران حضورش در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که حوزه تحت نظرش به خصوص در حوزه موسیقی با حواشی فراوانی مواجه بود، تغییر خواهد کرد؛ تغییری که پیش از این وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منکرش نشده بود و اکنون با فرارسیدن زمان موعد بازنشستگی مرادخانی، رسماً تحقق خواهد یافت.
 
علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره علی جنتی که با روی کار آمدن سیدرضا صالحی امیری تاکنون در منصبش حضور دارد، جزو چهره‌های جنجالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که عملکردش در حوزه های مختلف با انتقادهای فراوانی از صاحب نظران که بسیاری شان جزو حامیان این دولت بودند، همراه بوده است.
 
چگونه معاون جنجالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تغییر می‌کند؟
 
لجبازی در عدم اعلام مشخصات و اصرار مفرط بر ارسال آثار مهم موزه هنرهای معاصر به آلمان، بی سامان ماندن ارکستر ملی، نحوه غلط مدیریت مجموعه‌های تحت نظیر این مدیریت از جمله تالار وحدت که به تالار پذیرایی و رونمایی از خودرو نیز تبدیل شد، شیوه عجیب برگزاری جشنواره موسیقی فجر و تحریم این جشنواره توسط شماری از هنرمندان و در نهایت حواشی کنسرت‌ها، بیشترین حاشیه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد از ناحیه این معاونت به وجود آورده است.
 
پس از روی کار آمدن رضا صالحی امیری، شنیده‌هایی درباره تغییر علی مرادخانی و مدیرانش به عنوان یکی از اولویت های وزیر تازه مطرح شده بود و حتی این خبر نیز در سطح رسانه‌ها منتشر شد که او استعفاء داده و دفترش نیز پلمب شده اما در نهایت مرادخانی نشان داد قصد ترک قدرت را ندارد و با وجود همه نقدهایی که به او وارد شده، معاونت هنری را رها نمی کند اما به نظر می رسد نظیر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چیز دیگری بود.
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یکی از گفت و گوهای نوروزی اش در مود تغییر علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از در انکار وارد نشده بود و به صراحت گفته بود: «گردش نیرو امر طبیعی و ضروری است. یک روز شما اینجا هستید و روزی جای دیگر؛ اما ریزش را به هیچ عنوان نمی پسندم و به رسمیت نمی شناسم؛ این موضوع را قبول ندارم. سیاست من در ارشاد این است که از همه ظرفیت ها استفاده کنیم ولی گردش خواهیم داشت... .»
 
در واقع پرسش اساسی این نیست که تغییرات در معاونت هنری رخ می‌دهد یا نه، بلکه سوالی اصلی این است که این تغییرات چه زمانی تغییر می‌شود و مرادخانی کی تغییر خواهد کرد؟ به نظر می‌رسد تغییر علی مرادخانی اکنون قطعی شده و حتی گمانه زنی‌‌هایی در فضای غیررسمی درباره گزینه‌های احتمالی برای معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز مطرح است.
 
بر اساس شنیده‌های خبرنگار «تابناک»، تغییر مرادخانی به زمان بازنشستگی او موکول شده و معاون هنری قرار است تا موعد بازنشستگی در این مسئولیت حضور داشته باشد و بازنشستگی اش، پایان دوران حضورش در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج