اعترافات وحشتناک قاتل جوان برای کشتن لیلا
۵۰۷۳۰۷
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
۲۰۹۳۶ 
مرد جوانی که به خاطر تأمین هزینه درمان سگ همسرش دوست خانوادگی شان را کشته بود، با تلاش کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری مهر: مرد جوانی که به خاطر تأمین هزینه درمان سگ همسرش دوست خانوادگی شان را کشته بود، با تلاش کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.
 
ساعت ۹ صبح روز ۲۳ اسفند از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره کشف جسد در بزرگراه حکیم شرق - ورودی بزرگراه شهید باکری جنوب، داخل فضای سبز حاشیه اتوبان به کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد جسد متعلق به خانمی جوان حدوداً ۳۰ ساله است که با ضربات متعدد جسم تیز به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم در اولین مرحله از تحقیقات خود، با بررسی پرونده‌های «فقدان افراد» موفق به شناسایی هویت مقتول بنام لیلا ۳۰ ساله، ساکن منطقه تجریش شدند.

پدر لیلا روز ۱۶ اسفند با مراجعه به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام کرده بود که دخترش از منزل خارج و پس از آن مراجعتی به خانه نداشته که پرونده مقدماتی با موضوع فقدان تشکیل و برای رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته بود.

در تحقیقات از خانواده لیلا، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که چندی پیش لیلا از طریق شبکه‌های مجازی با جوانی بنام حسن آشنا، علیرغم مخالفت خانواده‌اش در مرداد ماه ۹۵ با وی ازدواج اما پس از گذشت مدت کوتاهی مشخص می‌شود که حسن او را فریب داده و بر خلاف ادعاهای اولیه‌اش، در حدودیک سال پیش با دختر دیگری ازدواج کرده است.

بنا بر اظهارات خانواده لیلا، علیرغم متارکه لیلا و حسن از یکدیگر و با گذشت مدت کوتاهی، لیلا مجدداً بواسطه داشتن علاقه شدید به حسن تصمیم به ادامه زندگی با او را گرفته بود و به همین علت از یکی از دوستان خود به نام سحر و همسرش بنام مهدی درخواست میانجیگری کرده بود.

با شناسایی سحر ۳۶ ساله و مهدی ۲۵ ساله، تحقیقات از آنها در دستور کار کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مهدی پس از پایان ناموفق موضوع میانجیگری، به لیلا مدعی شده است که "دعانویسی را می‌شناسد که می‌تواند ظرف مدت ۲۹ روز زندگی لیلا را سر و سامان بخشد و به این بهانه مبلغ دو میلیون تومان از لیلا پول دریافت اما پس از گذشت مدت کوتاهی و با پایان مدت ۲۹ روز مورد ادعایش، لیلا مطالبه پول پرداختی خود را کرده و از آنزمان، مهدی به بهانه‌های مختلف زمان دیگری را برای بازپس دادن پول لیلا مقرر می‌کرده تا نهایتاً جسد لیلا کشف می‌شود.

با توجه به دلایل و مدارک بدست آمده، تحقیقات پلیسی از مهدی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

مهدی که حدوداً یک ماه از ازدواجش می‌گذشت، در اظهارات اولیه منکر هرگونه دریافت پول از لیلا شد اما در ادامه و با توجه به ارائه مدارک غیرقابل انکار از سوی کارآگاهان به ناچار به دریافت پول از لیلا اعتراف و در این خصوص به کارآگاهان گفت: من شغل و درآمد مشخصی ندارم و در حال حاضر نیز پس از ازدواج با سحر در خانه او زندگی می‌کنم. چندی پیش سگ همسرم از ناحیه پا دچار شکستگی شد و من تصمیم به درمان او گرفتم اما پول درمان سگ را نداشتم به همین علت به دروغ موضوع دعانویس را با لیلا مطرح کردم تا بتوانم پول هزینهٔ درمان سگ همسرم را تهیه کنم اما من لیلا را به قتل نرساندم.

در شرایطی که مهدی منکر هرگونه ارتکاب جنایت و قتل لیلا شده بود، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بازرسی از محل سکونت وی در خیابان ستارخان موفق به کشف مدارک شناسایی متعلق به لیلا شدند. مهدی که دیگر چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: لیلا دائماً مرا تهدید می‌کرد که اگر پولش را بازنگردانم، موضوع را به سحر خواهد گفت. بار اول با او قرار گذاشتم تا روز ۱۴ اسفند یکدیگر را در اتوبان شهید باکری - زیر پل حکیم ملاقات کنیم اما قرار را منتفی کردم.

 برای روز بعد با لیلا در همان نشانی قرار گذاشتم. ساعت ۲۱، لیلا با یک دستگاه خودرو آژانس به محل آمد و سوار ماشین من شد. من از او درخواست فرصت کردم اما لیلا قبول نکرد و نهایتاً باهم درگیر شدیم. او را به داخل شمشادها هل دادم و سپس چند ضربه چاقو به شانهٔ چپش زدم؛ در ادامه ضربات زیاد دیگری به پهلو و شکم او زدم. کیفش را که محتویات آن ۲۵۰ هزار تومان پول، عابربانک، مدارک شناسایی و … بود را برداشته و چاقو را نیز در داخل شمشادها پنهان کردم.

با توجه به اعتراف صریح مهدی به ارتکاب جنایت و پنهان کردن آلت قتل در داخل شمشادها، کارآگاهان با مراجعه به محل کشف جسد (محل وقوع جنایت) و در بازرسی دقیق محل، موفق به کشف آلت قتاله شدند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه متهم صراحتاً به قتل دختر جوان اعتراف کرده است، گفت: همزمان با رسیدگی به پرونده قتل لیلا و در بررسی فرضیه‌های مختلف وقوع این جنایت، کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردند که همسر سابق مقتوله حسن از طریق شبکه‌های مختلف مجازی اقدام به ارتباط با دختران و زنان جوان با انگیزه فریب و کلاهبرداری از آنها داشته که با توجه به مستندات بدست آمده در این خصوص، بیش از ده خانم جوان که توسط این شخص مورد کلاهبرداری قرار گرفتند نیز شناسایی و به پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شدند که قرار قانونی لازم نیز از سوی مقام محترم قضایی برای این شخص صادر شده است.

وی افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم اصلی پرونده به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی صادر و متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1396/01/15
اینقدر قبح همه چیز ریخته شده.......چیزی به نام وحشت و وحشتناک وجود نداره...همه چیز داره عادی میشه..........متاسفانه........
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1396/01/15
خدا ازت نگذره پس فترت بی همه چیز آخه نامرد توچجورجانوری بودی که به زندگی یک دختر جوان ساده وبدبخت پایان دادی، لعنت بتو وامثال نامردهائی مثل تو ،بوئی ازانسانیت نبرده ایدازخداهم ترسی ندارید انشاالاه که طناب دار انتظارت رامیکشد هرچه زودتر وجود کثیفت از این دنیاپاک شود و اعدامت کنند آمین
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1396/01/15
خیلی زور داره بچه ت رو با بدبختی بزرگ کنی بعد سرِ پای شکسته یه سگ بزنن بکشنش ... هی وای
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/01/15
وقتی دین وایمان و وجدان نداشته باشی به درجه اسفل السافلین می رسی
Oman
16:48 - 1396/01/15
شبکه های اجتماعی نابود کننده زندگیها هستند
در این شبکه ها روابط افراد بدون شناخت از همدیگه اینقدر عادی میشه که بعد ازمدتی باهم قرار میذارند
دیگه محرم و نامحرمی وجود نداره قبح گناه در نزد این افراد ریخته شده ودر آخر هم که منجر به خیانت و اینجور حوادث میشه
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1396/01/16
راسته میگن مرد کمه حالا دیگه به این حرف ایمان آوردم هر کسی که مذکر بود مرد نیست اینکه دخترا شوهر ندارن از نبود جنس مذکر نیست چون زیادن ولی مرد کمه و گیر نمیاد تا بتونه مرد یک زندگی باشه این پسر بی غیرت با فاصله سنی زیاد با زنی ازدواج می کنه تو خونه زنه زندگی می کنه و حتما خرج زندگی رو هم خانم میداده و دختر بدبخت دیگه ای رو فقط به خاطر 2میلیون تومن می کشه واقعا تاسف باره نامردی بیداد میکنه
آره مرد کمه خیلی کمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
تا اونجایی که من میخونم و تو همین سایت هم آمارش هست نسبت خیانت و جنایت توسط خانم ها خیلی بیشتر از مردها هست ... شما دلت از جای دیگه پره همه رو با هم جمع نبند لطفا
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1396/01/16
۱۵/۲۷بینام
ایادختره مقصر نیست ارتباط نادرست بامردانی واصرار
بران که هیچ شناختی از انها نداشته و.....مقتول خیلی
احمق بوده.
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1396/01/16
آقای سالار مثلاً اگه بیرون از تلگرام دختره با حسن آشنا میشد پسره بهش میگفت که یک سال قبل ازدواج کرده و الان زن داره چرا نمیگن دروغ گفتن و فریبکاری عادی شده مردای امروز خرج یک زن رو نمیتونن بدن ولی اشتهاشون زیاده به یکی دوتا قانع نیستن البته درسته میگن خرج چو از کیسه مهمان بود حاتم طایی شدن آسان بود حالا زن ها خود شون کار می کنن و در خیلی موارد مردای امروزی خرجی هم از زنهاشون میگیرن خب این جوریه که مدام دنبال فریب زن های دیگه هم هستن
من زن ها رو و از جمله همین دختر رو هم مقصر میدونم که ندیده و نشناخته زن یه مرد بلهوس میشن این خانم با این که فهمیده حسن زن دیگه هم داره بازم دنبال اون مرد بلهوس و خیانت کار بوده و برای بدست آوردنش به دنبال این جور خرافات رفته چرا باید آدم در این حد سطحی فکر کنه مگه میشه چرا دختر جان خدا بهت عقل داده کمی ازش استفاده کن به مرد جماعت در هیچ حالت اعتماد نکن یک مرد با احساست بازی کرد و دیگری جانت رو گرفت
اینا به اصطلاح مردهای جامعه امروز ما هستن
و متاسفانه باقی مرد ها هم به جای پاک کردن لکه ننگ از خودشون طرف همین نامردای روزگار رو میگیرن و پافشاری بر این دارن که مرد یعنی همین زن ها باید مراقب خودشون باشن در غیر این صورت حقشونه هر بلایی سرشون بیاد
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/01/16
بدون نام 10:20 من گفتم کمه نگفتم نیست و اینی که گفتم عین حیقیقته مردی که دروغ میگه مرد نیست مردی که زنی رو به خاطر بالا کشیدن پولش می کشه مرد نیست مردی هم که از همچین آدم هایی دفاع می کنه مرد نیست تو چرا بهت برخورد؟
الان کی حرف از خیانت زد و در هر خیانتی هم یک طرف قضیه مردی وجود داره
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1396/01/16
بدون نام خدایی تو توی این سایت جنایت زن ها رو بیشتر میبینی؟ بابا دروغی بگو که مچت گرفته نشه خدا وکیلی برو یه نگاه به تیتر جنایت ها بنداز ببین چقدر قتل جنایت داره به دست مبارک این آقایون انجام میشه
واقعاً شماها فازتون چیه جنایت مرد ها رو جنایت نمیدونین یا فکر کردین دیگران توان خوندن ندارن هر چی شما بگی باور می کنن
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1396/01/16
مدتی بود که حوادث را نمیخوام ولی الان با عمل این ناجوانمرد قلبم درد گرفت با اینکه خودم زن و فرزند دارم اما کاربر. 00/22 تقریبا هفتاد درصد درست میگن چون جنس مذکر زیاد است ولی متاسفانه بعضی هاشون مرد نیستند و الا بخود اجازه نمیداد دختر مردم را اینگونه به خاطر دو میلیون ناقابل به قتل برسونه!!! آدم حیران میشه!! اعتقادات و اخلاقیات افت کرده، مومنین کم شده و جوانمردی نیز کمتر،!!! فقط میشود گفت متاسفم متاسف!!!
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1396/01/17
لیلا در وا کن مویوم . این چه در وا کردنه
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1396/01/17
۱۰/۱۸بینام
هی دم ازصداقت نزدن اگرخودت صادقی چرا اسمت
را نمی نویسی.وفقط بلدی ب مردان توهین کنی
اگرمنصف بودی این همه اهانت .وجوبی اعتمادی را
نمی انداختی. ایا پدر و...خودت رااینجور قضاوت می کنی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج