معاینه فنی 4 سال تفاوتی با 4 سال ندارد
۵۰۷۳۱۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
۶۷۶۱ 
مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: معاینه فنی چهار سال و پنج سال فرقی ندارد و این مصوبه عملاً شکستی برای لایحه هوای پاک بود.
خبرگزاری مهر: مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران گفت: معاینه فنی چهار سال و پنج سال فرقی ندارد و این مصوبه عملاً شکستی برای لایحه هوای پاک بود.
 
سید نواب حسینی با اشاره به مصوبه امروز مجلس در خصوص کاهش سن معاینه فنی خودروها از پنج به چهار سال گفت: هنوز جزئیات این مصوبه مطالعه نشده و اطلاعات ما، تنها بر اساس شنیده‌های صحن امروز مجلس از طریق رادیو است.

وی ادامه داد: لایحه هوای پاک حاصل سال‌ها مطالعه و بر اساس پشتوانه‌های علمی و نظر کارشناسان این حوزه و اسناد بالادستی بوده است که هم در دولت و هم در کمیسیون تخصصی مجلس مورد تأیید قرار گرفته و اینکه کاهش سن معاینه فنی به سه سال رأی نیاورده، کم‌لطفی نمایندگان مجلس است.

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران افزود: در صحن امروز با گارانتی خودروها بیشتر از دو سال رأی نیاورد، چگونه است که معاینه فنی خودروها را چهار ساله تصویب می‌کنند؟

حسینی با تأکید بر ینکه معاینه فنی چهار ساله با معاینه فنی پنج ساله تفاوتی ندارد، تأکید کرد: این موضوع شکستی برای لایحه هوای پاک بود زیرا خودرویی که پنج سال از سن تولید آن می‌گذرد، عملاً خودرویی فرسوده محسوب می‌شود و متأسفانه نمایندگان مجلس به بند ۶ لایحه هوای پاک کم‌لطفی کردند.

وی تصریح کرد: در تمام کشورهای پیشرفته دنیا سن معاینه فنی دو سال است و حتی در برخی از کشورها بر اساس پیمایش، داشتن معاینه فنی الزام‌آور می‌شود و جای سؤال است که چرا مجلس، سن معاینه فنی را چهار سال تصویب کرد؟
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1396/01/15
یک کار خیر انجام داد آنهم شما معترض شده اید از ساعت 5 صبح توی صف بمان جناب سرهنگ ساعت 10 صبح میآید ساعت 2 بعد از ظهر تعطیل برو فردا بیا 4 روز از کار زندگی افتادی برای یک معاینه فنی پس عنایت کنید محلهای بیشتر ی جهت معاینه فنی احداث شود
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1396/01/15
معاینه فنی صرفا اسباب کسب درآمد برای دولت است وبس
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1396/01/15
یعنی ماشین بنده 5 ساله است با این همه نگهداری و به موقع عوض کردن وسایل خراب آن الان جز ماشین های اوارقی است خیلی دوست دارم عکس ماشین خودت را بزاری من ببینم
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/01/15
حتما روی کسب و کار شما تاثیر منفی گذاشت چون در مورد تولیدبی کیفیت بودن ماشین های داخلی چیز نمیگوئی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1396/01/15
این یک لکه ننگیه برای تولید کنندگان خودرو که تولیدشان پنج سالم اعتبار نداره
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1396/01/15
باید سن معاینه به یک سال برسد تا ما متصدیان مراکز معاینه فنی به نسبت سرمایه ای که گذاسته این سود بیشتری ببربم
Iran, Islamic Republic of
22:30 - 1396/01/15
بهتر بود مجلس درمصوبه امروزش روی کیفیت خودروهای تولیدداخل که واقعا بی کیفیت است قانون وضع میکرد نه اینکه مردم رابه معاینه فنی مجبورکنند ودرصورت نداشتن معاینه جریمه شوند وقتی ماشین صفرکیلومتر راتحویل میگیری اشکالات فراوان دارد وهیچکس پاسخگو نیست. چرا تمام فشارها را مردم باید تحمل کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج