لوازم و اشیای مختلف در برابر شلیک گلوله!
۵۰۷۳۳۸
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
۵۳۹۹
این روزها فضای اینترنت مملو از افرادی است که قصد دارند به هر شکلی که شده نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند و مشهور شوند. در همین راستا، ویدیوهای مختلفی شکل گرفته که برخی ها در آن ها کارهای عجیب و غریبی انجام می دهند.
وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: این روزها فضای اینترنت مملو از افرادی است که قصد دارند به هر شکلی که شده نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند و مشهور شوند. در همین راستا، ویدیوهای مختلفی شکل گرفته که برخی ها در آن ها کارهای عجیب و غریبی انجام می دهند. یکی از مواردی که این روزها به شدت طرفدار پیدا کرده، انجام آزمایش های سرگرم کننده و بعضا خطرناک است. ما نیز در این مقاله قصد داریم یکی از همین موارد را به شما نشان دهیم.

کانال یوتوب «MrGear» که در زمینه انجام آزمایش های عجیب و غریب فعالیت می کند، این بار نیز تصمیم گرفته ابتکار جالبی به خرج دهد. وی با استفاده از یک اسلحه، به اشیای مختلف مانند حباب لامپ و خوشبو کننده هوا شلیک کرده، واکنش آن ها را ضبط نموده و به شکل ویدیو درآورده است. جالب ترین بخش آزمایش به شلیک گلوله به قوطی های نوشابه کوکا کولا تعلق دارد. ویدیوی زیر جزئیات ماجرا را به شما نشان خواهد داد، دعوت می کنیم به تماشای آن بنشینید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
تبدیل اتومبیل به اسنوموبیل با Track N GO
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج