مرادی: شرایط اردوهای تیم ملی اصلا خوب نیست
۵۰۷۳۴۰
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
۳۲۷۰ 
قهرمان وزنه‌برداری المپیک گفت: شرایط اردوهای تیم ملی وزنه‌برداری اصلا مناسب نیست و مکمل و غذای خوبی وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم: سهراب مرادی در خصوص عدم حضورش در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری، اظهار داشت: یک ورزشکار حرفه‌ای برای اینکه بخواهد قهرمان شود و روند قهرمانی‌هایش تداوم داشته باشد، باید شرایطی حرفه‌ای برای او فراهم باشد. در مسابقاتی مثل قهرمانی جهان که تمام قهرمانان دنیا برای ثبت بهترین رکوردهای خود و کسب سکو پا به میدان می‌گذارند، قطعا کسی منتظر من نمی‌ماند. قطعا کسی نمی‌نشیند تا سهراب مرادی بیاید و طلا بگیرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر شرایط حرفه‌ای مهیا نیست. حدود 8 ماه تا آغاز مسابقات جهانی باقی مانده است و شرایط مناسبی نداریم. با خودم گفتم؛ همین امروز چنین بحثی را مطرح کنم تا اگر خدایی ناکرده در رقابت‌های قهرمانی جهان حاضر شدم و نتوانستم مدالی را کسب کنم، نگویید مدال المپیک گرفت و دیگر بی‌انگیزه شد. یا مثلا نگویند در حد مدال نبود و از این قبیل حرف‌ها.

قهرمان المپیک 2016 ریو افزود: نه مکملی خوبی وجود دارد و نه غذای مناسب. شرایط اردوهای تیم ملی اصلا مناسب نیست. قبل از المپیک هم شرایط به هر نحوی که بود، با آن ساختیم و با همان وضعیت طلا گرفتم اما الان شرایط اصلا خوب نیست. از نظر روحی هم، اوضاع مناسبی نداریم و حقوق‌های ما عقب افتاده است.

مرادی گفت: از هیچ فرد و شخصی ناراحت نیستم و به همه احترام می‌گذارم. تنها نگران مدال گرفتنم، هستم. همیشه مانند سرباز در خدمت تیم ملی هستم و به این موضوع افتخار می‌کنم اما امروز این مسائل را مطرح کردم که به نوعی پیشگیری کنم. به هیچ وجه به دنبال حاشیه نیستم. حتی در اردوهای اخیر تیم ملی،  رکورد جهان را زدم اما دوست دارم وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون وزنه‌برداری مانند همیشه هوای ورزشکاران قهرمان جهان و المپیک را داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج