کاماچو: حرف‌های پیکه برایم مهم نیست
۵۰۷۳۴۶
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
۲۲۵۵ 
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا گفت: از مدیران بارسلونا توقع بیشتری دارم و امیدوارم آنها مثل مدافع تیم فوتبالشان وارد بازی‌های کودکانه نشوند.
خبرگزاری فارس: آنتونیو کاماچو در جمع خبرنگاران گفت: تاریخ یک باشگاه در یم شب نوشته نمی‌شود، بارسلونا یک بازی را 4 بر صفر باخت و بازی بعدی را برد، بازی جالبی بود، واقعا جالب بود اما آنها از این بازی یک تاریخ 100 ساله برای خودشان ساختند، در صفحات اجتماعی خود نوشتند که ما تاریخ داریم و دیگران ندارند. این شب‌های زیبا در فوتبال ظرفیت هم می خواهد!

کاماچو ادامه داد: حرف‌های پیکه برایم مهم نیست، درباره او اصلا حرف نمی‌زنم، او با این کارهای نسنجیده مشهور شده و مردم کاتالونیا هم همین چیزها را از او می‌خواهند و دوستش دارند، اما از مدیران باشگاه بارسلونا توقع بیشتری دارم، آنها نباید از او حمایت کنند و وارد بازی‌های کودکانه شوند.

از چه حرف می‌زنند؟ از ارزش‌های یک باشگاه؟ آنها که شعارشان کلا "بیش از یک باشگاه" است، لااقل اندازه یک باشگاه باشند و کمتر از آن رفتار نکنند. رئال مادرید ادعایی ندارد، این باشگاه هم ارزش‌های خودش را دارد. کسی حق ندارد به دیگران و تاریخ دیگران و هویت دیگران توهین کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج