کولاکوویچ: از ترکیه و لهستان پیشنهاد داشتم
۵۰۷۴۷۳
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
۴۰۲۷ 
در مورد ایران، تردید نکردم
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: من وقتی با فدارسیون والیبال ایران قرارداد بستم، پیشنهادهایی از باشگاه‌های ترکیه و لهستان به دستم رسید که البته خیلی دیر بود.
خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: من وقتی با فدارسیون والیبال ایران قرارداد بستم، پیشنهادهایی از باشگاه‌های ترکیه و لهستان به دستم رسید که البته خیلی دیر بود.

 ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری نخستین اردوی تیم ملی روز جمعه به تهران باز می‌گردد تا چالش جدید را در دوران مربیگری خود آغاز و تجربه کند.

کولاکوویچ در مورد قبول پیشنهاد ایران و قراردادش با فدراسیون والیبال به یک خبرگزاری صربستانی گفت: من وقتی پیشنهاد ایران را دریافت کردم برای قبول آن، هیچ تردیدی نداشتم. من نمی‌خواستم که این شانس را از دست بدهم، چون مطمئن نبودم که بتوانم تیم دیگری را برای فعالیت پیدا کنم.

وی ادامه داد: اما همان‌طور که می‌دانید وقتی تصمیم نهایی خود را می‌گیرید، فرصت‌های جدید خود را نشان می‌دهند. من هم وقتی با فدارسیون والیبال ایران قرارداد بستم، پیشنهادهایی از باشگاه‌های ترکیه و لهستان به دستم رسید که البته خیلی دیر بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج