کونته: احترام زیادی برای آگوئرو قائل هستم
۵۰۷۴۸۲
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵
۵۰۹۰ 
آنتوینو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار حساس فردا شب تیمش برابر سیتی صحبت کرد.​​​​​​​
ورزش سه: آنتوینو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در مورد دیدار حساس فردا شب تیمش برابر سیتی صحبت کرد.​​​​​​​
 
 بعد از شکست برابر پالاس، چلسی در خانه خود برای تثبیت صدرنشینی کار سختی برابر سیتیزن ها دارد.
 
شکست برابر پالاس: "ذهنیت چلسی با نتایج مختلف تغییری نخواهد کرد و برد، شکست یا تساوی باعث تغییر در افکار ما نخواهد شد. من بارها دیدار برابر پالاس را از جنبه های مختلف بررسی کردم تا عاملی برای پیشرفت ما در دیدارهای آتی باشد."
 
شرایط فعلی چلسی: "در مقطع بسیاری مهمی از فصل قرار داریم و این موضوع نه تنها در مورد چلسی، بلکه در مورد همه تیم ها صدق می کند. ما باید تلاش زیادی کرده تا شرایط قبلی را حفظ کنیم و با قرار گرفتن در مسیر صحیح و تمرکز بالا به سمت جلو پیش برویم.
 
27 امتیاز تا پایان فصل در دسترس است و هر اتفاقی ممکن است در ادامه رخ بدهد. البته شرایط فعلی ما مساعد است اما ما باید توجه فراوانی به بازی های پیش رو داشته باشیم.
 
کونته: احترام زیادی برای آگوئرو قائل هستم

دیدار برابر سیتی: "می دانیم که منچسترسیتی متخصص استفاده از ضد حملات خطرناک است. ما زمان زیادی برای آماده شدن نداشتیم اما این شرایط برای سیتی نیز صادق است. هدف هر دو تیم مشخص است و هر دو طرف برای پیروز شدن به میدان خواهند رفت.
 
اما شکست دادن سیتی آسان نسیت زیرا آنها حریف آماده ای هستند. بازیکنان بزرگی در سیتی بازی می کنند و طبیعی است که تیم هایی که رقابت های اروپایی حضور دارند قادر به جذب بازیکنان با کیفیتی هستند اما چلسی نیز ستارگان بزرگی در اختیار دارد."
 
درگیری سرخیو آگوئرو در بازی رفت با داوید لوییز: "من احترام زیادی برای آگوئرو قائل هستم و اتفاقاتی که در گذشته رخ داده اهمیتی ندارد."
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج