آلگری: ناپولی شبیه بارسلونا بازی می کند
۵۰۷۴۹۵
۱۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
۴۷۵۷ 
سرمربی یوونتوس سبک بازی تیم ناپولی را با بارسلونا مقایسه کرده است.
وبسایت نود: سرمربی یوونتوس سبک بازی تیم ناپولی را با بارسلونا مقایسه کرده است.

 ماسیمیلیانو آلگری در آستانه بازی فردا شب تیمش در سن پائولو برای دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا مقابل ناپولی عنوان کرده این تیم شبیه بارسلونا بازی می کند و یوونتوس می تواند از این بازی برای آماده سازی خودش برای دیدار با بارسلونا در لیگ قهرمانان استفاده کند. 

آلگری که تیمش در دیدار رفت با نتیجه ۳-۱ پیروز شده به نقل از fourfourtwo به خبرنگاران گفته:

ناپولی تیمی است که شبیه بارسلونا بازی می کند و همین موضوع دیدار چهارشنبه شب را آزمون مهمتری برای ما می کند. ما برای رسیدن به فینال کوپا ایتالیا باید در بازی فردا گلزنی کنیم. می خواهیم برای سومین سال پیاپی به فینال جام حذفی برسیم و موقعیت خوبی هم برای رسیدن به این هدف داریم. تنها دو ماه تا پایان فصل مانده و در تمامی جام ها وضعیت خوبی داریم. یوونتوس در سال های اخیر به موفقیت های زیادی دست یافته و به همین دلیل توانسته احترام اروپا را بدست آورد. 

ممکن است نسبت به بازی یکشنبه شب ۷ و یا ۸ تغییر در ترکیب ایجاد کنم. فراموش نکنیم که این روزها هر سه روز بازی می کنیم. نتو قطعا بازی می کند اما در مورد بقیه بازیکنان هنوز تصمیم نگرفتم. بعید است مانژوکیچ بتواند بازی کند. از بین ساندرو، کوادرادو و استورارو یک نفر جای مانژوکیچ بازی خواهد کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج