اولین برد تاریخ هوفنهایم مقابل باواریایی‌ها
۵۰۷۵۷۸
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۸
۳۷۱۴ 
از هفته بیست و هفتم بوندس لیگا هوفنهایم در ویرسول راین-نیکر آرنا میزبان بایرن مونیخ بود.
وبسایت نود: از هفته بیست و هفتم بوندس لیگا هوفنهایم در ویرسول راین-نیکر آرنا میزبان بایرن مونیخ بود.

 بایرن مونیخ در هفته بیست و هفتم بوندس لیگا ۱-۰ در زمین هوفنهایم شکست خورد. با این نتیجه بایرن مونیخ با ۶۵ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و هوفنهایم با ۵۱ امتیاز جایگاهش در مکان سوم جدول را بهبود بخشید.

بازی در نیمه اول با برتری هوفنهایم آغاز شد و تا دقیقه ۱۵ اوسن اولرایش در دو مرتبه در تک به تک ها موفق عمل کرد و کراماریچ و امیری را ناکام گذاشت. دقیقه ۲۰ هوفنهایم موفق شد سرانجام دروازه بایرن مونیخ را باز کند. بعد از این گل بایرن مونیخ برای دقایقی بازی را در دست گرفت اما دفاع همه جانبه بازیکنان هوفنهایم مانع از ایجاد خطر جدی روی دروازه این تیم می شد. در لحظات رو به پایان بازی هر دو تیم صاحب موقعیت های جدی گلزنی شدند اما ضربه خوب دمیربای از داخل محوطه جریمه را اولرایش به کرنر فرستاد و ضربه لواندوفسکی از دورن محوطه به تیرک دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم را بایرن مونیخ بهتر آغاز کرد و از همان دقایق ابتدایی حملات تیم آنچلوتی روی دروازه میزبان آغاز شد. اولین موقعیت نیمه دوم نصیب لواندوفسکی شد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. لحظاتی بعد کینزگلی کومان در مصاف تک به تک با باومن ناکام ماند. در ادامه و روی یک ضد حمله کراماریچ در موقعیت تک به تک توپ را به آسمان زد. در دقایق پایانی بازی عکس العمل های خوب باومن در دو مورد مانع از گلزنی هوملس و لواندوفسکی شد.

شرح گل

دقیقه ۲۱ (آندره کراماریچ): مهاجم کروات پس از کنترل توپ در پشت محوطه جریمه با ضربه ای محکم و دیدنی گل اول بازی را به ثمر رساند. 

اولین برد تاریخ هوفنهایم مقابل باواریایی‌ها
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج