خاتمی: از احتمال کاندیداتوری رييسی بی اطلاعم
۵۰۷۷۹۸
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
۳۹۸۶ 
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: از احتمال حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ اطلاعی ندارم.
خبرگزاری ایسنا: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: از احتمال حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ اطلاعی ندارم.

آیت الله سید احمد خاتمی با اعلام این مطلب، افزود: من درباره حضور یا عدم حضور آقای رييسی در انتخابات هیچ گونه اظهار نظری نمی کنم و قصد ورود به این موضوع را ندارم.

نخستین بار در اواخر سال گذشته نام سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ در لیست کاندیداهای مورد نظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) قرار گرفت که بلافاصله با واکنش دفتر وی مبنی بر اینکه «آیت الله رئیسی خدمت به زائران امام رضا (ع) را به ورود در مسائل سیاسی ترجیح می دهد» رو به رو شد اما پس از آن با افزایش حمایت‌های برخی شخصیت های سیاسی اصولگرا و دعوت جمعی از تشکل های دانشجویی جناح راست برای حضور رئیسی در انتخابات سال آینده بار دیگر موضوع کاندیداتوری تولیت آستان قدس رضوی مطرح شده است.

قرار است با برگزاری مجمع ملی دوم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی که صبح روز پنجشنبه، ۱۷ فروردین ماه و گزینش پنج کاندیدای برتر این جبهه، تکلیف حضور رئیسی که تاکنون هیچ واکنش مستقیمی نسبت به حضور یافتنش در انتخابات نداشته و ظاهراً نزدیکانش هم اطلاعی از تصمیم گیری نهایی وی ندارند، مشخص شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج