طارمی – منشا؛ یکی آقای گل می‌شود
۵۰۷۸۰۲
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳
۶۰۹۱ 
در شب اول از هفته بیست و ششم لیگ برتر شاهی یکی از دیدارهای جذاب میان دو تیم پایتخت خواهیم بود جایی که سرنوشت بازی را دو گلزن برتر رقم خواهند زد.
ورزش سه: پرسپولیس صدرنشین و مدعی اول قهرمانی لیگ برتر بعد از شوک اول در آبادان امشب در حالی به مصاف پیکان خواهد رفت که امیدوار است اولین برد خود مقابل خودروسازان را جشن بگیرد و گامی بلند برای تصاحب جام قهرمانی بردارد. مصافی که جذابیت های فراوانی در دل خود دارد و مسلما اگر هر دو تیم جنبه احتیاط را کنار بگذارند می توان انتظار یک دیدار پرگل را داشت.

سوای از تمام حساسیت های حاکم بر این دیدار حضور دو گلزن برتر این فصل در نوک پیکان خط حمله دو تیم می تواند نویدبخش جدالی پرگل و جذاب باشد جایی که مهدی طارمی و گادوین منشا درست در روزهایی که موتور گلزنی شان حسابی روشن و داغ شده به عنوان امیدهای اصلی گلزنی در ترکیب به میدان خواهند رفت. دو گلزن برتر فصل که در کورس آقای گلی هم رقابت جذابی با هم دارند.

مهدی طارمی با 13 گل زده در حال حاضر به صورت مشترک با ساسان انصاری در صدر جدول آقای گل ها ایستاده است. مهاجمی ملی پوش و آماده که با 8 بار گلزنی در 9 بازی گذشته ملی و باشگاهی همه نگاه ها را معطوف خود ساخت و حالا بدش نمی آید که طعم یکه تازی برای آقای گلی و تکرار عنوان فصل قبل را بچشد. طارمی در بازی با صنعت نفت در آبادان چندان روی فرم نبود که طبیعی هم به نظر می رسید چون دو بازی بسیار سنگین ملی را در نوروز پشت سر گذاشته بود اما امشب مهاجم بوشهری سرحال و قبراق برای گلزنی آماده است.

اما گادوین منشا مهاجم نیجریه ای هم شرایطی مشابه با رقیب ایرانی خود دارد چون با دبل در مصاف هفته قبل برابر ماشین سازی نشان داد دوباره به روزهای اوج نیم فصل اول برگشته و می تواند امید اول خودروسازان باشد. منشا که در نقل و انتقالات زمستانی بارها به پرسپولیس نزدیک شد و بسیاری او را هدف اول برانکو معرفی کردند نه تنها نتوانست از پیکان جدا شود بلکه به خاطر همین موضوع هفته ها از ترکیب اصلی پیکان دور شد تا بهترین فرصت برای آقای گلی را از دست بدهد.

چه بسا اگر مجید  جلالی بنا به دلایل غیر فنی قید منشا را نمی زد و مهاجم سیه چرده خود را در ترکیب اصلی به میدان می فرستاد  نه خودش لطمه می خورد نه این که مانع تاخت و تاز منشا در کورس آقای گلی می شد اما هر چه بود تمام شد تا مهاجم نیجریه ای دوباره به مرکز اصلی توجهات بازگشته و امید اصلی گلزنی خودروسازان در مصاف امروز قلمداد شود، جدالی که برای او باری اثبات بسیاری از توانایی هایش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چون مقابل هوادارانی بازی می کند که ممکن است چند ماه دیگر شروع به تشویق او کنند.

طارمی و منشا به عنوان امیدهای اصلی گلزنی بازی امروز در حالی کانون توجهات را به خود معطوف کردند که رویارویی آنها با مدافعان سرشناس حاضر در میدان هم می تواند جالب توجه باشد به خصوص که هر دو گلزن باید مقابل مدافعان اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل بازی کنند که همین امر کار آنها را برای باز کردن چارچوب دروازه رقیب سخت می کند. سیدجلال حسینی در پرسپولیس و امیرحسین صادقی در پیکان مسلما امروز دقایق دشواری را برای هر دو گلزن برتر فصل رقم خواهند زد که باید منتظر ماند و دید از بین این دو گلزن قهار کدام یک کام شان شیرین خواهد شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج