عنایتی: در حق سیاه جامگان بدی کردند
۵۰۷۸۰۸
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
۳۴۲۳ 
مهاجم سابق سیاه جامگان گفت‌: متاسفانه آنهایی که موفقیت را به نام خود سند زدند، فاتحه سیاه‌جامگان را خواندند و رفتند.
خبرگزاری ایسنا: رضا عنایتی در خصوص تقابل با تیم سابقش، پدیده و شکست برابر این تیم، اظهار کرد: پدیده تیم خوبی جمع کرده و نتایج خوبی هم در هفته‌های اخیر می‌گیرد. باید به آنها و سرمربی‌شان تبریک بگویم که در چهار بازی متوالی به برد رسیدند. آنها برابر ما هم بازی سختی داشتند اما پیروز شدند. متاسفانه نتوانستیم به روند خوب خود ادامه دهیم.

وی افزود: صبا قطعا در لیگ برتر می‌ماند و با توجه به بازیکنان خوبی که در نیم ‌فصل دوم به ما اضافه شده‌اند به جز این دیدار نتایج خوبی هم کسب کرده‌ایم و مطمئنم که در ادامه لیگ نیز دوباره به همان سیر خوب خود برمی‌گردیم.

عنایتی در رابطه با شرایط فعلی تیم سابقش سیاه‌جامگان افزود: در خصوص فصل قبل و بقای سیاه‌جامگان ما ادعایی نداریم و وظیفه خود را انجام دادیم. متاسفانه عده‌ای سند سیاه جامگان و موفقیت فصل قبل را به نام خود زدند و امروز مایه بدبختی سیاه جامگان شدند. با تیمی که در ابتدای فصل بسته شد این روزها قابل پیش‌بینی بود و اتفاقا رفیق نیمه راه شدند و بعد از اینکه سند سیاه‌جامگان را به نام خود زدند کار را رها کردند و رفتند. اگر شرایط خوب باشد که ماندن شاهکار نیست، روزهایی که کار سخت است باید بمانید و مردانگی خود را ثابت کنید.

وی تاکید کرد: امروز بازیکن صبا هستم و برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم. امیدوارم در نهایت بهترین اتفاق رقم بخورد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج