پیش بازی آرسنال - وستهام
۵۰۷۸۸۵
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
۲۹۳۳ 
دو تیم آرسنال و وستهام، امشب در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
ورزش سه: دو تیم آرسنال و وستهام، امشب در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان ونگر در حالی خود را برای این دیدار آماده می‌کنند که روند خوبی را در هفته های اخیر طی نمی‌کنند. آنها در 7 بازی اخیرشان در تمامی رقابت ها، تنها 2 پیروزی کسب کرده اند که به دیدار مقابل ساتن یونایتد و لیکولن سیتی باز می‌گردد. انتقادات به ونگر به اوج خود رسیده و سرمربی فرانسوی فشار بسیاری بر روی شانه هایش حس می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد این اتفاقات تاثیری در آینده او نخواهد داشت و احتمالا در پایان فصل قراردادش تمدید خواهد شد.
 
با این حال آمار ونگر مقابل وستهام بسیار خوب است. در 17 تقابل اخیر دو تیم، تنها 1 شکست مقابل این تیم داشته و 13 پیروزی و 3 تساوی در دیگر بازی ها کسب کرده است. وستهام نیز که در 4 بازی اخیرش مغلوب شده، به دنبال تثبیت جایگاه خود در میانه های جدول است. حال باید دید که آیا بیلیچ و شاگردانش موفق خواهند شد نتیجه مناسبی در امیریتس کسب کنند یا نه.

توپ چی ها برای این بازی، سانتی کازورلا، پتر چک و لوکاس پرز را در اختیار ندارند و حضور کوشیلنی، چمبرلین و رمزی نیز در ترکیب این تیم مشخص نیست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج