موضوع کسر امتیاز از تراکتورسازی منتفی است
۵۰۷۹۳۴
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
۴۰۰۶ 
سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: موضوع کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی در رقابت‌‌های لیگ برتر تا این لحظه منتفی است.
خبرگزاری فارس: روزبه وثو‌ق‌احمدی در خصوص اینکه موضوع کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی به خاطر استفاده از بازیکنان غیرقانونی یعنی امید عالیشاه و احمد نوراللهی به کجا انجامید، گفت: طبق مقررات ظرف 2 ساعت بعد از بازی تیم‌هایی که متضرر شده بودند باید شکایت می‌کردند که این امر هرگز انجام نشد.

وی ادامه داد:‌بر همین اساس از طرف دبیرکل فدراسیون با فیفا مکاتبه کردیم و موضوع به آنها اعلام شد و اطلاع دادیم که به خاطر بدهی‌های خارجی، تراکتورسازی از نقل و انتقالات محروم شده و در ادامه از فیفا درخواست کردیم برای 4 بازی نیم‌فصل دوم تراکتورسازی که این تیم از 2 بازیکن غیرقانونی استفاده کرده ما را راهنمایی کند که فیفا در پاسخ اعلام کرد طبق مقررات رفتار شود.

وثوق‌احمدی گفت: چون در مدت 2 ساعت بعد از بازی شکایتی نشد و حتی تا الان هم شکایتی از این ناحیه نشده است که البته اگر بشود هم دیگر فایده‌ای ندارد، مطمئنا بحث کسر 8 امتیاز در لیگ برتر ایران عملی نخواهد شد.

سرپرست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اعلام کرد: ما حدس می‌زدیم که به خاطر اینکه فیفا احساس می‌کرد به این نهاد بی‌احترامی شده محرومیت‌هایی مثل کسر امتیاز و یا... را در نظر بگیرد که در نهایت آنها تا این لحظه به محرومیت از نقل و انتقالات را که برای تراکتورسازی قائل شده بودند بسنده کرده اند و دیگر طبق آیین نامه انضباطی ایران، کسر امتیازی در کار نخواهد بود.

وی در مورد اینکه آیا سازمان لیگ در این مورد اقدام نخواهد کرد، گفت: سازمان لیگ از کمیته انضباطی یا فیفا دستور می‌گیرد که تا الان هیچ کدام از این دو نهاد چنین دستوری به سازمان لیگ نداده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج