زورگیری سریالی مامورنماها در شیراز
۵۰۷۹۴۵
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
۱۶۵۳۵ 
دو جوان سارق به سبک ماهرانه ای تحت عنوان مامور شروع به زورگیری های سریالی از افاغنه در شیراز کردند.
خبرآنلاین: دو جوان سارق به سبک ماهرانه ای تحت عنوان مامور شروع به زورگیری های سریالی از افاغنه در شیراز کردند.

آنها در يكي از سرقتهايشان با تهدید اسلحه اقدام به زورگیری از یک افغانی کرده بودند.چند روز پيش مأموران یکی از کلانتری های شیراز در يكي از خيابانهاي این شهر صداي فريادهاي مردي را شنيدند كه از مردم كمك ميخواست. كمي آنطرفتر مردي افغانی روي زمين افتاده بود.
 
ماموران پس از حضور در محل دریافتند که دو نفر تحت عنوان مامور به مرد افغانی مراجعه کرده و با تهدید از او اخاذی و زورگیری کرده اند. با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای تشکیل و تحقیقات به صورت ویژه از سوی ماموران آغاز شد.
 
طعمه این مامورنماها در این رابطه گفت: حدود ساعت 2بعدازظهر بود و در خیابان در حال قدم زدن بودم که دو نفر به من نزدیک شدند آنها مدعی شدند که مامور هستند و می خواستند من را دستگیر کنند پس از التماس های من مدعی شدند که اگر به آنها پول بدهم مرا دستگیر نمی کنند.
 
با ادعاهای مرد وحشتزده پرونده برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی ارجاع شد و تیمی از کارآگاهان برای دستگیری دزدان خشن وارد عمل شدند. در ادامه تحقیقات تیم تجسس با بررسی سایر پروندهها دریافت که سرقت دیگری با همین شیوه و شگرد از افغانی دیگری صورت گرفته است.
 
با توجه به اینکه دزدان هیچ سرنخی از خود بهجا نگذاشته بودند پلیس برای ردیابی دزدان چهرهنگاری کرد و موفق بهدست آوردن چهره دو تبهکار خشن شد. تلاشهای پلیس همچنان ادامه داشت تا اینکه گزارش دیگری به آنان مخابره شد که از افغانی دیگری با تهدید و زور به همین شگرد سرقت شده است.
 
این افغانی با مراجعه به پلیس آگاهی در رابطه با این سرقت گفت: در خیابان بودم که دو نفر با مراجعه به من خودشان را مامور معرفی کرده و با تهدید و زور از من اخاذی کردند.
 
بهاین ترتیب با بهدست آمدن چهره دزدان چندین تیم پلیسي با گشتزنیهای شبانه آنان را تحت تعقیب قرار دادند و پس از چندین شب ردیابیهای ویژه، دو سارق را دستگیر کردند.
 
این دو جوان ادعای بیگناهی میکردند اما پس از انتقال آنها به اداره پلیس معلوم شد که هر دو نفر، همان دزدان تحت تعقیب پلیس هستند. این سارقان در تحقیقات اعتراف كردند که تحت عنوان مامور، افاغنه را شناسایی و با تهدید و به زور از آنها اخاذی  کرده اند.
 
در ادامه تحقیقات یکی از شکات مدعی شد که این دو مامور قلابی با خود اسلحه نیز داشته اند.
 
گفتنی است این پرونده هم اکنون در شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی شیراز نزد قاضی دره شوری در دست بررسی است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/01/16
هردوتاشونو داربزنید.ملعونا
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1396/01/16
خداوکیلی سریع بروید آنها را بگیرید و ببندید و بدهید به من پهلوان تا برای دوازده جرم همزمان تنبیه و تعزیر و رد مال و عذرخواهی و زورگیری و ضرب و جرح و مهاجر آزاری و نژادپرستي و بیکاری و ولگردی و خلاصه ضعیف کشی مورد مواخذه قرار بدم
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1396/01/17
اول اون دو تا خلافکار رو.به سزای اعمالشان برسانن ... بعد هم ریشه افغانی هارو از ایران بکنن ..
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1396/01/21
سلام محمد جان اینها همه در لیست هستند و به قول معروف آسیاب به نوبت همه این افراد نابکار به سزایی خود میرسند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج