الماس ستاره صورتی رکورد شکست
۵۰۸۰۷۳
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
۷۴۶۴ 
الماس «پینک استار» (ستاره صورتی) که از هفته قبل در موسسه ساتبیز هنگ کنگ به نمایش گذاشته شده بود امروز سه شنبه 4 آوریل در حراجی این موسسه به فروش رفت. مبلغ پرداخت شده برای این الماس منحصربفرد رکورد جهانی فروش یک سنگ قیمتی را شکست.
وبسایت جام جم آنلاین - بهرام افتخاری: الماس «پینک استار» (ستاره صورتی) که از هفته قبل در موسسه ساتبیز هنگ کنگ به نمایش گذاشته شده بود روز سه شنبه 4 آوریل در حراجی این موسسه به فروش رفت. مبلغ پرداخت شده برای این الماس منحصربفرد رکورد جهانی فروش یک سنگ قیمتی را شکست.
 
 الماس ستاره صورتی رکورد شکست
 
به گزارش فرانس پرس ، الماس «پینک استار» (ستاره صورتی) در حراجی موسسه ساتبیز شعبه هنگ کنگ روز سه شنبه به مبلغ بی سابقه 71.2 میلیون دلار به فروش رفت. این بیشترین مبلغی است که تاکنون در یک حراج برای خرید یک سنگ گرانبها پرداخت شده است.
 
الماس ستاره صورتی رکورد شکست

الماس « پینک استار» با 59.60 قیراط بزرگترین الماس در رده خود است که تاکنون انستیتوی جواهرشناسی آمریکا آن را ثبت کرده است.
 
الماس ستاره صورتی رکورد شکست

این الماس مشهور در سال 2013 در جریان حراج موسسه ساتبیز ژنو به مبلغ 83 میلیون دلار به ایزاک وولف یک دلال الماس نیویورکی فروخته شده بود اما اندکی بعد خریدار معامله را فسخ کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج