پسکوف: به حمایت از بشار اسد ادامه می دهیم
۵۰۸۱۰۱
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
۵۰۴۷ 
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در واکنش به موضع گیری های خلاف واقع کشورهای غربی درخصوص حمله شیمیائی روز گذشته در منطقه «خان شیخون» واقع در حومه شهر ادلب گفت: به حمایت از بشار اسد ادامه می دهیم.
خبرگزاری مهر: دیمیتری پسکوف» سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه امروز در اظهاراتی به اظهارنظر درباره حمله شیمیائی روز گذشته در شهر ادلب واقع در سوریه و موضع گیری های کشورهای غربی در این باره پرداخت.

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در پاسخ به این سؤال که تداوم حمایت از سوریه متعاقب حادثه روز گذشته موجب افزایش احتمال تنش در روابط میان مسکو و واشنگتن خواهد شد؛ گفت: روسیه به حمایت های خود از بشار اسد رئیس جمهور سوریه در راستای مبارزه با تروریسم در این کشور ادامه می دهد.

پسکوف ادامه داد: روسیه و نیروی هوائی این کشور به عملیات های خود در راستای مبارزه با تروریسم در سوریه تا آزادی این کشور از لوث وجود تروریست ها ادامه می دهند.

وی در ادامه با اشاره به اتهامات بی پایه و اساس غربی ها در متهم کردن ارتش سوریه به ارتکاب حمله شیمیائی روز گذشته در حومه ادلب نیز تصریح کرد: نمی توان چیزی را به واقعیاتی که روز گذشته توسط وزارت دفاع روسیه منتشر شد، اضافه نمود.

لازم به ذکر است، وزارت دفاع روسیه دیروز و پس از وقوع این رویداد با انتشار بیانیه ای اعلام کرده بود که جنگنده های این کشور هیچ حمله هوائی را در اطراف شهر ادلب سوریه به انجام نرسانده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج