واشنگتن: سازمان ملل درباره سوریه اقدام نکند
۵۰۸۲۲۴
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲
۵۸۹۱ 
نماینده واشنگتن در سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت این سازمان گفت: در صورتی که سازمان ملل در رابطه با سوریه وارد عمل نشود، ممکن است آمریکا خود به تنهایی در این زمینه اقدام کند.
خبرگزاری ایسنا: نماینده واشنگتن در سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت این سازمان گفت: در صورتی که سازمان ملل در رابطه با سوریه وارد عمل نشود، ممکن است آمریکا خود به تنهایی در این زمینه اقدام کند.

به نقل از شبکه خبرگزاری سی.ان.ان، نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد دولت‌های روسیه و سوریه را در رابطه با حملات شیمیایی علیه غیرنظامیان مورد اتهام قرار داد و گفت، آمریکا این آمادگی را دارد که برای حل بحران و خاتمه دادن به جنگ داخلی در سوریه از اقدام نظامی استفاده کند.

وی خاطر نشان کرد: زمانی که سازمان ملل از اجماع بر سر انجام وظیفه خود جهت به عمل آوردن اقدام منسجم باز می‌ماند، شرایطی پیش می‌آید که ما مجبور شویم خود دست به اقدام بزنیم و در رابطه با سوریه نیز اگر سازمان ملل اقدامی نکند، ممکن است ما خود اقدام کنیم.

اظهارات هیلی در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای رسیدگی به حمله شیمیایی خان شیخون ادلب مطرح شد.

هیلی با نشان دادن تصاویری از قربانیان حملات شیمیایی گفت: چه تعداد کودک دیگر باید بمیرند تا روسیه به مسأله موجود توجه کند؟
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج