غیاثی: داور بازی پرسپولیس و پیکان بی‌طرف بود
۵۰۸۲۲۷
۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
۹۱۱۷ 
رئیس اسبق دپارتمان داوری فوتبال قضاوت تیم داوری بازی پرسپولیس و پیکان را بی‌طرفانه وقابل قبول ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس: رئیس اسبق دپارتمان داوری فوتبال قضاوت تیم داوری بازی پرسپولیس و پیکان را بی‌طرفانه وقابل قبول ارزیابی کرد.

 سید رضا غیاثی در مورد عملکرد تیم داوری سید مهدی سید علی کمک‌ها سجاد طوری، ظهیری داور چهارم کوپال ناظمی اظهار داشت:بازی به خوبی درحال پایان بود و سیدعلی و یارانش می‌رفتند که یک قضاوت خوب را تمام کنند که به یکباره با رفتار زشت وغیر ورزشی بعضی از بازیکنان در وقت‌های اضافه همه چیز بهم ریخت. پس از انکه در وقت‌های اضافه گل دوم پرسپولیس توسط طارمی به ثمر رسید، در حالیکه تلویزیون درحال نشان دادن شادی بعداز گل بازی ونشان دادن شادی طارمی بود معلوم نشد که در وسط زمین چه اتفاقی بین بازیکنان رخ داد و یا چرا مجیدجلالی به داخل زمین آمد وبه چه چیزی اعتراض داشت. وقتی دوربین به بازی برگشت وصحنه گل را تکرار کرد در گوشه از تصویر یکی از بازیکنان پیکان دیده می‌شد که به زمین افتاده شاید بازیکنان پیکان و مربی‌شان توقع داشتند که بازیکن پرسپولیس توپ را برای بازی جوانمردانه به خارج زمین می‌زد وچون نزد گل به ثمر رسیده است  ظاهراً در صحنه بعد طارمی باگذاشتن انگشت به روی بینی‌اش آنها را به سکوت دعوت کرد که باریکن شماره هفت پیکان بارانی با زدن یک توی سری به او جوابش را داد.

وی افزود: درادامه همگان شاهد شهامت کمک داور اول بازی سجاد طوری بودند او به نزدیکی داور رفت و راهنمایی‌های لازم را به داور کرد داور هم بلافاصله به آنها توجه کرده و ابتدا بارانی را از بازی اخراج کرد بعد به طارمی اخطار داد و سپس مجید جلالی را برای ورود به میدان واعتراض که اصطلاحاً به آن رفتار غیر مسئولانه می‌گویند از بازی اخراج کرد تمامی این تصمیمات درست وقانونی بود. درجریان بازی هم بازیکنان حداقل در دوصحنه بعد ازبرخورد توپ به دست معتقد به پنالتی بودند که ادامه بازی تصمیم درستی از سوی داور بود. داور در دقیقه ٨٠  به بازیکن شماره ٥ پیکان برای خطا روی طارمی اخطار داد این بازیکن بلافاصله مرتکب یک رفتار غیر ورزشی در اعتراض به تصمیم داور شد که باید یک اخطار دیگر هم می‌گرفت و از بازی اخراج می‌شد که داور با او تعامل کرد واخراجش نکرد. روی هم رفته می‌توان قضاوت تیم داوری بی‌طرفانه وقابل قبول ارزیابی کرد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:28 - 1396/01/16
خدالعنتت کنه بااین قضاوتت،بخدا داورخیلی بهتر ازتوبود.تاکی بایدچاپلوسی کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج