شورای شهر می‌خواست «علی البدل» را متوقف کند
۵۰۸۳۰۴
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۱
۷۱۶۴ 
سیروس مقدم:
تازه ترین سریال سیروس مقدم با نام “علی البدل” که ماجرای رقابتهای دو خان در یک روستا را روایت میکرد و بسیار هم شباهت داشت به “ایران برگر” با شکایت شورای شهر تهران مواجه شد.
سینما روزان: تازه ترین سریال سیروس مقدم با نام "علی البدل” که ماجرای رقابتهای دو خان در یک روستا را روایت میکرد و بسیار هم شباهت داشت به "ایران برگر” با شکایت شورای شهر تهران مواجه شد.

این خبریست که سیروس مقدم در خلال گفتگوی خود با "هفت صبح” داده و درباره اش گفته است: از قسمت سوم شورای شهر شکایت کرد و خیلی جدی خواستار متوقف شدن سریال شد اما تلویزیون زیربار نرفت!!!

وی با اشاره به اینکه پخش نوروزی سریال باعث شده که علیرغم شکایت جلویش گرفته نشود گفت: در تعطیلات نوروز بدلیل اینکه مطبوعات و اداره ها تعطیل است هیچ مشکلی برای سریال پیش نیامد و توانست به سلامت پخش شود. خیلی احتمال داشت که جلوی پخش آن گرفته شود یا مشکلی که سر "تا ثریا” برایش اتفاق افتاد به نحو خیلی بدتری پیش آید.

مقدم در چرایی شکایت گفت: بحث اتکای اقتصاد یک جامعه به یک محصول و بد اداره شدن همان تک محصول مساله ایست که بسیار با آن روبرو هستیم. این موضوع کلی است اما هرکس میتواند برداشت خودش را از آن داشته باشد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1396/01/17
دیدی که علی البدل صادقانه به مردم کمک کرد و سیاهی موند به زغال
Iran, Islamic Republic of
05:01 - 1396/01/17
سریال علی البدل حقیقت محض بود البته خلاصه . قطره ای از دریا . حتی تو روستاها حق مردم کشاورز رو میخورن شهر که بماند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج