تیلرسون: روسیه در حمایت از اسد تجدیدنظر کند
۵۰۸۳۷۲
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۶
۳۸۶۶ 
وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به حمله شیمیایی روز گذشته علیه غیرنظامیان در سوریه، از مقامات مسکو خواست تا در حمایتهای خود از رئیس جمهور سوریه تجدیدنظر کنند.
خبرگزاری مهر: «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به حمله شیمیایی علیه غیرنظامیان در شهر «ادلب» سوریه، از مقامات مسکو خواست تا در حمایتهای خود از «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه تجدیدنظر کنند.

تیلرسون پس از دیدار با همتای مکزیکی خود در وزارت امور خارجه آمریکا خطاب به خبرنگاران گفت: «ما فکر می کنیم وقت آن رسیده است که روسها در مورد حمایتهای مداوم خود از رژیم اسد به دقت بیاندیشند».

این در حالی است که «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین درباره برنامه آتی مسکو در سوریه گفت: «برنامه ما تداوم مبارزه بی امان با تروریسم است.
 
در این راستا نیز همانگونه که بارها به آن اشاره شده است، روسیه فاقد همکاری های بین المللی در این مسیر است؛ اما علیرغم این امر، مسکو به ادامه تلاش ها برای مقابله با تروریسم مصمم بوده و خواهد بود».

افزون بر این، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه نیز تأکید کرد که موضع کشورش در قبال «بشار اسد» رئیس‌ جمهور سوریه غیرقابل تغییر است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج