محسن کریمی عصای دست منصوریان
۵۰۸۴۰۰
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
۸۹۱۲ 
استقلال در بازی امروز یک غایب بزرگ دارد. کاوه رضایی به دلیل محرومیت در بازی با گسترش حضور ندارد و سرمربی استقلال باید بازیکن مطمئنی را جایگزین او کند.
ایران ورزشی: استقلال در بازی امروز یک غایب بزرگ دارد. کاوه رضایی به دلیل محرومیت در بازی با گسترش حضور ندارد و سرمربی استقلال باید بازیکن مطمئنی را جایگزین او کند.

کاوه از معدود خریدهای موثر استقلال در فصل جاری بود که به همراه امید ابراهیمی رکورددار بازی کردن در این تیم است. کاوه در روزهای سخت به داد استقلال رسیده است و فعلا گلزن‌ترین بازیکن استقلال است اما محرومیت او باعث شد تا از سفر به تبریز جا بماند. در این شرایط اما جانشین این بازیکن چه کسی خواهد بود؟

 اینطور که گفته می‌شود علی قربانی در بازی امروز به عنوان مهاجم نوک به میدان می‌رود و منصوریان برای مهاجم سایه از بین برزای و محسن کریمی یک نفر را انتخاب می‌کند. کریمی جوان بازیکن مطمئنی نشان داده و اگر در این بازی به میدان برود می‌تواند عصای دست منصوریان باشد. در روزی که استقلال غایبان زیادی دارد و خودش هم به دلیل محرومیت روی نیمکت نیست حضور بازیکنان جوان و با انگیزه می‌تواند کمک زیادی به استقلال کند.

باید دید سرمربی استقلال امروز به برزای بازی می‌دهد یا کریمی را به میدان می‌فرستد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج