روحانی: تلاش ها بر تولید اشتغالزا متمرکز شود
۵۰۸۵۱۲
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
۳۳۰۴ 
رئیس جمهوری گفت: در سال 96 با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، تلاش همه استانها باید بر تولید اشتغالزا متمرکز شود.
خبرگزاری ایرنا: رئیس جمهوری گفت: در سال 96 با شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، تلاش همه استانها باید بر تولید اشتغالزا متمرکز شود.
 
 دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری روز پنجشنبه در بدو ورود به سمنان در فرودگاه این شهر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: خرسندم که در آغاز سال جدید به استان سمنان که دارای مردمی غیور، مومن و دلاور است سفر می کنم.
 
وی یادآور شد: هدف از سفرم به استان سمنان بررسی طرح های سفر استانی گذشته است و بررسی آن طرح ها و بررسی دستاورردهایی است که حاصل شده است و اجرای کامل طرح ها تا پایان دولت یازدهم هدف اصلی است که بعضی از این طرح ها تا 80 تا 90 درصد پیشرفت دارد و تا ماه های آخر دولت تکمیل می شود.
 
رئیس جمهوری افزود: در این سفر نیز برخی از طرح ها در نقاط و شهرستان های مختلف استان سمنان مورد افتتاح قرار می گیرد و همچنین برای مواردی که در تولید ملی و اشتغال دارای اهمیت است تصمیم گیری می شود.
 
وی تاکید کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید اشتغال، تلاش همه استان ها باید برای تولید اشتغال‌زا متمرکز شود، استان سمنان نیز ظرفیت و استعداد فراوانی در بخش های مختلف دارد که جوانان تحصیل کرده و استعدادهای فرهنگی و کشاورزی فراوان از جمله ویژگی های استان سمنان است.
 
دکتر روحانی ادامه داد: مشکل اصلی استان سمنان تامین آب است، اگر مساله آب در این استان حل شود، از لحاظ صنعتی، تولید محصولات کشاورزی و مواد غذایی این استان استعداد فراوان دارد و می تواند پذیرای سرریز جمعیت استان تهران باشد که کمک خوبی برای کشور است.
 
رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد: دستاوردهای این سفر پیشرفت و توسعه برای استان سمنان و مردم این استان به همراه داشته باشد.
 
در سفر دکتر روحانی در روز هفدهم فروردین 96 به سمنان در قالب چهارمین سفر کاروان تدبیر و امید به استان ها در سالجاری، 18 طرح عمرانی و صنعتی با بیش از 11 هزار و 670 میلیارد ریال اعتبار و ایجاد اشتغال برای بیش از 885 نفر از طریق ویدئوکنفرانس بهره برداری و کلنگ زنی می شود که شامل افتتاح 17 طرح و آغاز عملیات اجرایی یک طرح صنعتی است.
در این آئین آیت الله سید محمد شاهچراغر امام جمعه و محمدرضا خباز استاندار و جمعی از مسوولان استان سمنان حضو رداشتند.
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1396/01/17
روحانی‌بسه‌دیکر‌انقدر‌وعدها له‌مردم‌نده‌بسه‌دیگر
Netherlands
12:39 - 1396/01/17
آقآی روحانی تا بانکها اصلاح نشوند و در رابطه با تولید مانع تراشی نکنند نه تنها شما بلکه هیچ دولت دیگری هم نمیتواند مشکل تولید و اشتغال را سر و سامان دهد گلوگاه بانکها هستند
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1396/01/17
کدوم اشتغال تازه به فکر اشتغال و مردم افتادید چون کارتون پیش مردم افتاد . تو این چهار سال چقدر شرمنده زن و بچه ام شدم.
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1396/01/17
تا زمانی که جلوی واردات انواع کالا یا به قولی قاچاق که مصوبانش همه میدانند چه کسانی هستن گرفته نشود وضع از هم اینی که هست بدتر میشود
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1396/01/17
توراخدا دیگه بسه ۴ساله همه دروغ همه فریب مردم بیگناه
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1396/01/17
آقای حسن روحانی با این سیاست ارزی تولید در ایران مقرون به صرفه نخواهد بود و جوانان ایرانی بیکار خواهند ماند .باید برای مردم فرصت شغلی ایجاد کنید واردات را ممنوع کنید.به امید ایرانی آباد آزاد و مستقل.
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1396/01/17
ساعت خواب .علی برکت ا.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج