207 عملیات آتش نشانی در مشهد بعد از زلزله
۵۰۸۵۸۸
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
۵۳۸۴ 
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: به دنبال وقوع زلزله 6 ریشتری در مشهد 207 مورد عملیات آتش‌نشانی اجرا شد.
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: به دنبال وقوع زلزله 6 ریشتری در مشهد 207 مورد عملیات آتش‌نشانی اجرا شد.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن جعفری، اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته، از صبح دیروز چهارشنبه 16 فروردین ماه تا صبح امروز، تعداد 5815 تماس با مرکز فرماندهی عملیات آتش‌نشانی 125 برقرار شد که از این بین تعداد 207 تماس منجر به اجرای عملیات در مشهد شد.

وی با اشاره به اینکه در مدت یاد شده 106 مورد بازدید از ساختمان‌های خطرآفرین صورت گرفته است، اضافه کرد: همچنین دو مورد بازدید از مغازه‌های خطرساز و سه مورد نیز بازدید از آسانسورهای خطری صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد به سه مورد نشت چاه منزل اشاره کرد و گفت: همچنین بخش‌هایی از دو مورد کوره آجرپزی نیز تخریب شد.

جعفری با بیان اینکه یک مورد درخت خطرساز نیز به مرکز 125 اطلاع‌رسانی شد، گفت: علاوه بر این دو مورد گازگرفتگی در کمپ های اسکان گزارش شد.

وی به آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی اشاره کرد و افزود: این سازمان با 500 نفر نیروی آتش‌نشانی، 250 دستگاه خودروی عملیاتی و 48 ایستگاه آتش‌نشانی آماده خدمت‌رسانی است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج