درخواست ویزای استقلالی‌ها برای نورافکن
۵۰۸۶۰۰
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
۶۲۱۵ 
در فاصله چند روز تا سفر به ازبکستان گذرنامه های اعضای این باشگاه تحویل سفارت این کشور در تهران شد که در میان گذرنامه ها نام هافبک جنجالی این تیم نیز به چشم می خورد.
ورزش سه: در فاصله چند روز تا سفر به ازبکستان گذرنامه های اعضای این باشگاه تحویل سفارت این کشور در تهران شد که در میان گذرنامه ها نام هافبک جنجالی این تیم نیز به چشم می خورد.

 در حالی که استقلال تا چند ساعت دیگر در تبریز مقابل گسترش فولاد جدال حساسی را پشت سر خواهد گذاشت مسئولان این باشگاه روز گذشته گذرنامه های کاروان این تیم را تحویل سفارت ازبکستان در تهران دادند تا مراحل اداری برای صدور ویزاهای سفر به این کشور انجام شود.

صبح دیروز گذرنامه های اعضای استقلال در حالی تحویل سفارت ازبکستان شد که گذرنامه امید نورافکن در میان 50 نفر دیگر قرار داشت تا برای او هم ویزا صادر شود . این اقدام در حالی صورت گرفت که هیچ بعید نیست منصوریان بعد از بازی امروز با گسترش فولاد بازیکن خاطی را به اردوی آبی‌پوشان برگرداند.

بنا به اعلام مسئولان باشگاه قرار نیست هر 51 نفری که ویزا می‌گیرند به ازبکستان بروند و صحبت از اعزام حدود 40 نفر برای کاهش هزینه‌‌هاست اما با این وجود درخواست ویزا برای نورافکن که از تمرینات گروهی و ترکیب تیم بیرون است کمی کار را پیچیده کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج