خالدی: به دلیل رفاقت از شجاع دلگیر شدم
۵۰۸۶۱۴
۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
۳۲۲۳ 
امید خالدی در توضیح درگیری اش با شجاع خلیل زاده با وجود آنکه عذرخواهی دوست قدیمی اش را پذیرفته می گوید نباید چنین رفتارهایی در فوتبال دیده شود.
ورزش سه: امید خالدی در توضیح درگیری اش با شجاع خلیل زاده با وجود آنکه عذرخواهی دوست قدیمی اش را پذیرفته می گوید نباید چنین رفتارهایی در فوتبال دیده شود.

 خالدی در آستانه دیدار حساس شان با نفت تهران گفت: بازی آسانی مقابل نفت تهران نداریم اگرچه در هفته های پایانی لیگ همه بازی ها سخت است چراکه برخی تیم ها برای کسب سهمیه و حضور در جمع تیم های بالانشین می جنگند، بعضی برای کسب رتبه مناسب در جدول مصاف می دهند و عده ای هم برای فرار از سقوط  و بقا در لیگ برتر تلاش می کنند. به هر حال هر تیمی با توجه به شرایطش تلاش می کند که نتیجه بگیرد ما هم قصد داریم در روزهای پایانی لیگ بهترین بازی مان را ارائه دهیم و بهترین نتایج را کسب کنیم تا در پایان با رتبه مناسبی لیگ را به پایان ببریم. 

او در توضیح درگیری اش با شجاع خلیل زاده می گوید: در زمان حمله به سمت دروازه سپاهان شجاع با پشت پا زدن باعث زمین خوردن من شد و زمانی که خواستیم بلند شویم او زودتر از من بلند شد ناخودآگاه با استوک روی زانویم رفت. البته او در پایان بازی از من عذرخواهی کرد و برای من همه چیز تمام شده اما او خودش خوب می داند که آخر فصل است و اگر مصدوم می شدم نمی توانستم فوتبال بازی کنم و او عذاب وجدان می گرفت. 

وی افزود: همه می دانند در طی سال هایی که فوتبال بازی کردم هیچ وقت با هیچ کس درگیر نشده ام و یا رفتاری انجام ندادم که منجر به درگیری شود. معتقدم فوتبال یک روز تمام می شود و این رفاقت هاست که می ماند. به همین دلیل از شجاع  خلیل زاده دلخور شدم چون ما با هم از قبل رفاقت داشتیم و توقع چنین رفتاری از او نداشتم، بعد خودش آمد و عذرخواهی کرد. دعوا او باعث شد تا هم خودش 3کارته شود و بازی بعد را از دست بدهد و هم من 2 کارته شوم. 

خالدی درباره عدم نتیجه گیری سایپا در فصل جاری خاطرنشان کرد: همه چیز در سایپا خوب است، همه برای نتیجه گیری تلاش می کنند، رفاقت و همدلی خوبی در بین بچه ها وجود دارد اما نمی دانم چرا نتیجه نمی گیریم. در کل فوتبال است دیگر یک سال روی خوبش را نشان می دهد و سال بعد روی بد. باید سختی باشد تا قدر روزهای خوب را دانست. 

بازیکن سایپا در پاسخ به این سوال که آیا این تیم را می تواند جز سقوط کننده ها دانست گفت: اصلا؛ چنین فکر نمی کنم. مطمئنا بازیکنان و مجموعه سایپا تمام تلاششان را خواهند کرد تا در پایان لیگ نتیجه خوبی برایمان رقم بخورد. البته همه چیز دست خودمان است و ما باید بخواهیم تا سایپا را از شرایط بد خارج کنیم. مطمئنم خدا برای هیچ کس بد نمی خواهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج