تراکتورسازی چگونه از صدر فاصله گرفت؟
۵۰۸۷۹۰
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۴
۵۸۰۹ 
اگرچه تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان هفته بیست و پنجم به رده سوم سقوط کرد، اما همچنان عنوان بهترین تیم در بازی‌های خارج از خانه را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر: اگرچه تیم فوتبال تراکتورسازی در پایان هفته بیست و پنجم به رده سوم سقوط کرد، اما همچنان عنوان بهترین تیم در بازی‌های خارج از خانه را به خود اختصاص داده است.

 تیم تراکتورسازی تبریز در نیم فصل دوم دچار افت شد و شدت و مدت این افت آنقدر زیاد بود که نه تنها فاصله‌اش از صدر جدول آنقدر زیاد شد که تقریبا رسیدن دوباره به آن مکان تا حدودی غیر ممکن به نظر می‌رسد، بلکه حتی جایگاهش در رده دوم جدول را هم از دست داد. اما این تیم به لحاظ نتیجه گرفتن در بازی‌های خارج از خانه، کماکان بهترین تیم لیگ محسوب می‌شود.

شاگردان امیر قلعه نویی در پایان هفته بیست و پنجم ۱۲ بار خارج از خانه به میدان رفته‌اند که از این ۱۲ بازی خارج از خانه، ۸ بار پیروز از میدان خارج شده اند. آنها ۳ بار خارج از خانه مساوی کرده‌اند و در بازی‌های خارج از خانه خود تنها یک بار طعم شکست را چشیده اند. تنها شکست این تیم که سنگین ترین شکست آنها هم بود در هفته بیستم و با حساب سه بر صفر مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی رقم خورد.

تراکتورسازی به جز آن یک بازی که خارج از خانه با شکست میدان را ترک کرد، در سایر بازی‌ها با امتیاز از میدان خارج شد. این تیم در ۱۲ بازی خارج از خانه‌اش ۱۴ گل زده و تنها ۶ گل خورده است و موفق به کسب ۲۷ امتیاز شده است. 

دومین تیم موفق در بازی های خارج از خانه استقلال تهران است که با ۲۵ امتیاز از ۱۲ بازی در رده دوم قرار گرفته و بعد از این دو تیم پرسپولیس با ۲۴ امتیاز از ۱۳ بازی در جایگاه سوم قرار دارد. پدیده مشهد نیز چهارمین تیمی است که در بازی‌های خارج از خانه موفق عمل کرده است.

اما همین تیم تراکتورسازی که بهترین عملکرد را در بین همه تیم‌ها در بازی های خارج از خانه دارد، در بازی‌های داخل خانه با ۲۰ امتیاز از ۱۳ بازی بعد از تیم‌های پرسپولیس، پیکان، استقلال، سپاهان، ذوب آهن و نفت تهران در رده هفتم جدول قرار می‌گیرد.

شاگردان قلعه نویی در بازی‌های خانگی شان ۴ بار پیروز شده اند، ۸ بار با تساوی میدان را ترک کرده اند و تنها یکبار شکست خورده‌اند. آنها ۲۱ بار گل زده‌اند و ۱۳ بار گل خورده‌اند و ۲۰ امتیاز خانگی هم به دست آورده‌اند. 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج