آخرین رده بندی رکابزنان جاده رو
۵۰۸۷۹۲
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۵
۲۷۹۹ 
اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اعلام کرد؛
تیم ملی دوچرخه سواری ایران در آخرین رنکینگ اعلام شده اتحادیه جهانی این رشته در آسیا بعد از قزاقستان در رده دوم قرار دارد.
خبرگزاری مهر: تیم ملی دوچرخه سواری ایران در آخرین رنکینگ اعلام شده اتحادیه جهانی این رشته در آسیا بعد از قزاقستان در رده دوم قرار دارد.

 اتحادیه جهانی دوچرخه سواری آخرین رده بندی تیم ها و رکابزنان بخش جاده را منتشر کرد. در آخرین رده بندی اعلام شده در ماه آوریل، در آسیا تیم قزاقستان با ۱۷۸۷ امتیاز در رده اول این قاره ایستاده است. ایران با ۱۶۸۴ امتیاز دوم و ژاپن با ۸۲۱ امتیاز سوم است. 

در بخش باشگاه های برتری قاره آسیا نیز باشگاه اوکیو ژاپن، پیشگامان کویر یزد و شهرداری تبریز به ترتیب در رده اول تا سوم قرار دارند. پیش از این پیشگامان در رده اول و شهرداری تبریز در رده دوم این رده بندی قرار داشتند. 

اما در بخش بهترین رکابزنان حاضر در تورهای آسیایی، آلکسی لوتنسکو از قزاقستان در رده نخست ایستاده است. رحیم امامی دوم و آروین معظمی گودرزی در رده سوم قرار دارند.

میرصمد پورسیدی (۱۰) ، امیرکلاهدوز (۲۰)، قادر میزبانی (۳۸)، مهدی سهرابی (۶۴) و حمید پورهاشمی (۷۶) دیگر رکابزنان ایران در رده بندی تورهای آسیایی هستند. 

در رده بندی جهانی پیتر ساگان اهل اسلواکی در رده اول قرار دارد. رحیم امامی در این جدول رتبه صد و نودم را در اختیار دارد. آروین معظمی گودرزی رکابزن جوان کشورمان عنوان دویست و چهارم و میرصمد پورسیدی عنوان دویست و هفتاد و پنجم را به خود اختصاص داده اند. 

در قاره آمریکا تیم کلمبیا ،  قاره آفریقا کشور اریتره  و اروپا کشور فرانسه در رده اول قرار دارند. 
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج