وضعیت پرونده کلاهبرداری 8 میلیارد تومانی
۵۰۸۸۷۳
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
۱۱۵۴۳ 
رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان گفت: آراء صادره به شکات پرونده کانون ازدواج آسان ابلاغ شد و به میزان سهم و طلب هر یک از شکات و بزه‎دیدگان طبق اولویت وجوه پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری میزان: رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان گفت: آراء صادره به شکات پرونده کانون ازدواج آسان ابلاغ شد و به میزان سهم و طلب هر یک از شکات و بزه‎دیدگان طبق اولویت وجوه پرداخت خواهد شد.
 
محمدعلی حمیدیان رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده کانون ازدواج آسان اظهار کرد:  پرونده 900 شاکی دارد که آراء به آنها ابلاغ شده و منتظر تجدیدنظرخواهی شکات هستیم تا حکم قطعی شود.

حمیدیان افزود: در اواخر سال گذشته 50 میلیارد ریال آن از طریق دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان توسط بازپرس پرونده به مالباختگان پرداخت شد و در حال حاضر نیز  به میزان سهم هر یک از شکات و بزه‎دیدگان طبق اولویت وجوه پرداخت خواهد شد.

رئیس کل دادگاه‎های عمومی و انقلاب زاهدان در پایان خاطرنشان کرد: قسمتی از طلب مالباختگان به آنها داده شده است، البته عده‎ای هنوز طلب خود را دریافت نکرده‎اند اما در مجموع با جدیت پیگیر رسیدگی به این پرونده و جلوگیری از تضیی حقوق مالباختگان هستیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1396/01/18
اينقدر عرصه زندگی رو به مردم تنگ کردید که کسانیکه میخواند ازدواج کنند وشرايط رو سخت میبینند دنباله آسانترین راه هستند وفرد یا افرادی به اسم ازدواج آسان از این تنگنا به راحتی استفاده میکنند و ميلياردي پول به جیب میزنند و دادگاه تشکیل میشه به راستی چه کسی يا چه کسانی باید در این دادگاه محاکمه شوند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج