تهمت تلگرامی به هاشمی برای افزایش درآمد
۵۰۹۰۱۱
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۳
۹۷۴۱ 
رئیس پلیس فتا تهران خبر داد
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی که برای بالا بردن اعضای کانال شبکه اجتماعی خود اقدام به توهین به وزیر بهداشت کرده بود،خبر داد و گفت:صاحبان کانالهای شبکه‌های اجتماعی بدانند که نوشتن اخبار و مطالب خلاف واقعیت بر علیه شخصیت‌ها و پزشکان جرم است.
خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری فردی که برای بالا بردن اعضای کانال شبکه اجتماعی خود اقدام به توهین به وزیر بهداشت کرده بود،خبر داد و گفت:صاحبان کانالهای شبکه‌های اجتماعی بدانند که نوشتن اخبار و مطالب خلاف واقعیت بر علیه شخصیت‌ها و پزشکان جرم است.

 سرهنگ محمد مهدی کاکوان اظهار داشت: چندی پیش پرونده ای با موضوع انتساب اعمالی بر خلاف حقیقت به شکوائیه وزارت بهداشت و آموزش پزشکی به پلیس فتا واصل شده و نماینده شاکی اعلام کرد که فرد یا افرادی ناشناس با راه اندازی کانال تلگرامی اقدام به درج مطالب و اخبار خلاف واقع و نسبت دادن آن به شخص وزیر بهداشت کرده و این موضوع باعث تشویش اذهان عمومی شده است.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان اینکه اقدامات فنی و تخصصی برای شناسایی و دستگیری دست اندرکاران این کانال انجام شد، گفت: کارآگاهان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و رایانه ای از جمله ردیابی اینترنتی گرداننده اصلی کانال تلگرامی را شناسایی کردند.

کاکوان با اشاره به اخذ مجوزهای قضایی برای دستگیری متهم ادامه داد: ماموران با حضور در محل حضور این فرد، وی را دستگیر و تجهیزات رایانه‌ای‌اش را جمع‌آوری کردند که در بررسی فنی ادله دیجیتال مرتبط با موضوع اتهامی کشف شد.

به گزارش وزارت بهداشت، رئیس پلیس فتا پایتخت با اشاره به انجام بازجویی از متهم اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده متهم به جرم خود معترف و انگیزه خود را بالا بردن تعداد اعضای کانال تلگرامی و کسب درآمد اعلام کرد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: پرونده این فرد به همراه متهم به دادسرا ارسال و از سوی مرجع قضایی برای نامبرده قرار تامین مناسب صادر شد.

کاکوان با هشدار به شهروندان گفت: صاحبان کانال‌ها و گروه‌های شبکه‌های اجتماعی باید بدانند که نوشتن اخبار و یا مطالب خلاف واقعیت بر علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی بالاخص قشر زحمتکش جامعه پزشکی جرم محسوب شده و به شدت با آن برخورد خواهد شد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1396/01/18
به این متهم بگید خدازده عوضی بنده خدا آقای هاشمی وزیر بهداشتمون کم خوبی درحق مردم کرده که اینجوری پشت سرش صفحه درست میکنی/خدا به آقای هاشمی و خانوادش طول عمر با عزت عطا کنه انشااله/کاش مسءولان جامعه و کشورو دولت یکم وظیفه شناسی و مسءولیت پذیری رو از آقای هاشمی وزیر بهداشت و درمان عزیز کشورمون یادمیگرفتند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج