شهبارزاده: برای حل مشکلات باید اراده‌ای باشد
۵۰۹۰۷۷
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۵
۵۴۷۱ 
مهاجم تیم نفت تهران، گفت: حل مشکلات ما آسان است اما باید اراده‌ای برای آن وجود داشته باشد.
خبرگزاری فارس: مهاجم تیم نفت تهران، گفت: حل مشکلات ما آسان است اما باید اراده‌ای برای آن وجود داشته باشد.

سجاد شهباززاده در خصوص شکست نفت مقابل سایپا، گفت: شاید بتوان گفت که به خوبی بازی قبل نبودیم اما تلاش خودمان را انجام دادیم و حتی شانس داشتیم نتیجه را عوض کنیم اما در نهایت بازنده شدیم. 

وی درباره مشکلات نفت هم تصریح کرد: شرایط خوب که نمی‌شود هیچ هر روز بدتر هم می‌شود تنها چیزی که در این بین ما را دلگرم کرده بودن در کنار بچه‌ها و حضور مربیان تیم است. 

شهباززاده درباره اینکه امروز آنها برای آمدن به ورزشگاه اتوبوس نداشتند، ادامه داد: امروز همه این مسائل را دیدند ما در ابتدایی‌ترین مسائل هم مانده‌ایم شاید آماتورترین تیم‌های ایران هم برای رفتن به ورزشگاه اتوبوس داشته باشند. مشکلات یکی، دو تا نیست تمرین در زمین چمن مصنوعی روی کیفیت ما تأثیر گذاشته و اگر بازی قبلی ما را دیده باشید می‌بینید که چقدر این موضوع تأثیرگذار است. 

مهاجم نفت تهران درباره مقایسه لیگ ایران با لیگ ترکیه که او سابقه بازی در آنجا را دارد، اظهار داشت: مقایسه نمی‌کنم چون اگر بخواهیم مقایسه کنیم تفاوت بسیار زیاد است اما باید ابتدایی‌ترین مسائل هم رعایت شود. لباس، زمین تمرین، اتوبوس و ... موضوعی است که حتی آماتورترین تیم‌ها هم دارند. امیدوارم اراده‌ای وجود داشته باشد تا این مسائل درست شود. حل این مسائل آسان است اما باید اراده‌ای هم وجود داشته باشد.

وی در مورد اینکه آیا استعفای مدیران می‌تواند در این باره تأثیرگذار باشد، افزود: نمی‌دانم چه بگویم راجع به مدیریت صحبتی ندارم اما همه ما منتظریم که هر طور است مشکلات حل شود. حیف است تیم خوبی که داریم با کادر فنی توانا نتواند نتیجه بگیرد. ما حتی می‌توانستیم در جدول لیگ بالای خیلی از تیم‌ها قرار بگیریم اما فرصت‌ها از دست می‌رود. امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که تا ‌آخر لیگ و جام حذفی وضعیت ما بهتر شود چون واقعاً حیف است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج