فروزان: کسانی که فحش دادند، تراکتوری نبودند
۵۰۹۰۹۳
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
۱۰۷۲۷ 
دروازه بان تیم صبا گفت:این تماشاگر امروز را با کل تبریزی ها مقایسه نکنید.
کاپ: دروازه بان تیم صبا گفت:این تماشاگر امروز را با کل تبریزی ها مقایسه نکنید.

 محسن فروزان درباره دیدار صبا مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: عده ای فقط لباس طرفداری تراکتور را پوشیده اند. چون تبریزی ها هیچوقت محسن فروزان را فراموش نمی کنند. اولین سالی که آسیایی شدند با حضور من بود. من برای آنها خیلی زحمت کشیدم. این چهارسالی که از تراکتور دور بودم هر وقت به استادیوم یادگار امام رفتم 90 دقیقه تشویق شدم.

وی افزود: این تماشاگر امروز را با کل تبریزی ها مقایسه نکنید و آنها طرفدار تراکتور نبودند. تماشاگرانی که امروز به من فحش داده اند این فحاشی ها در شان و شخصیت من و هیچ فوتبالیست دیگری نبود. در فرهنگ خانواده آنها این چیزها وجود دارد و شخصیت خودشان را نشان دادند و هر فحشی که به من دادند برگردد به خودشان. تماشاگران ما در استادیوم ها بی فرهنگی را ترویج می دهند. چرا این همه طرفدار در استادیوم کم شده است چون  هیچ خانواده ای بچه خود را نمی فرستد.

وی خاطرنشان کرد: کمیته انضباطی هم هیچ محرومیتی در نظر نمی گیرد چرا تماشاچی ها نباید محروم شود مگر ناموس مان را از راه آوردیم در هر استادیوم فحاشی می کنند و عادت شده است. هر تیمی مهمان است مربی و بازیکنش فحش می خورد. 

فروزان ادامه داد: من فقط تراکتورسازی را نمی گویم در تیم های دیگر هم این اتفاق می افتد. امروز این 100 نفر بی فرهنگی خودشان را نشان دادند. هر فحش ناموسی که به من دادند به  خودشان برگردد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1396/01/18
بیشتر فحاشی رو طرفداران تراکتور و سپاهان می‌کنم چون حامی زیاد دارن و جو میدن و مظلوم نمایی میکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج