کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟
۵۰۹۰۹۶
۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴
۶۵۱۱ 
پیش بازی مالاگا - بارسلونا؛
دو تیم مالاگا و بارسلونا در هفته سی و یکم لالیگا در ورزشگاه لا روسالدای ایالت آندولوسیا، ساعت ۲۳:۱۵ شنبه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
وبسایت نود: دو تیم مالاگا و بارسلونا در هفته سی و یکم لالیگا در ورزشگاه لا روسالدای ایالت آندولوسیا، ساعت ۲۳:۱۵ شنبه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 مالاگا که هفته گذشته با پیروزی ۱-۰ که مقابل خیخون به دست آورد در حال حاضر ۸ امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد با خیالی نسبتا آسوده به مصاف بارسلونا خواهد رفت. مالاگا با مربیگری میشل که در گذشته در تیم های پایه رئال مادرید مربیگری کرده بود روند ضعیفی را در پیش گرفته است و تا پیش از پیروزی هفته گذشته مقابل خیخون، ۶ دیدار را با شکست پشت سر گذاشته بود. با این وجود این تیم از زمان مربیگری انریکه در بارسلونا همواره این تیم را به دردسر انداخته است و ۲ شکست، ۲ تساوی و ۱ پیروزی را مقابل شاگردان لوچو به دست آورده اند.

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟

در سوی مقابل کاتالان ها که همچنان در تعقیب صدر جدول هستند در حالی پا به این دیدار می گذارند که ۲ امتیاز اختلاف نسبت به حریف خود دارند. این تیم هفته گذشته ابتدا گرانادا را در آندولوس در هم کوبید و سپس سویا را با ۳ گل در هم کوبید و حالا در انتظار سومین تیم از ایالت آندولوسیا خواهد بود. با این وجود در صورتیکه بارسا می خواهد به قهرمانی در فصل جاری دست یابد می بایست ۸ دیدار پیش روی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد. شاگردان لوچو در ۳ دیدار اخیر خود نمایش های خیره کننده ای در فاز هجومی داشته اند و مقابل سویا، گرانادا و والنسیا مجموعا ۱۱ بار به گل رسیده اند. بارسا با نیم نگاهی که به دربی مادرید خواهد داشت امیدوار خواهد بود اتلتی بتواند از رئال مادرید امتیاز بگیرد تا با پیروزی مقابل مالاگا بار دیگر به صدر جدول باز گردد.

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟

بارسلونا در ۱۰ دیدار آخرش از لا روسالدا شکست نخورده است و ۸ پیروزی و دو تساوی را به دست آورده است. دو تیم مجموعا ۷۹ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که بارسلونا در این دیدارها ۵۴ بار به پیروزی رسیده است و تنها ۱۰ بار متحمل شکست شده است. بارسا ۱۸۱ بار دروازه مالاگا را گشوده است و تنها ۵۵ بار دروازه اش باز شده است. با این وجود تساوی ۰-۰ و پر حرف و حدیث دیدار رفت رقابت های لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ بار دیگر نشان داد که شاگردان انریکه مقابل مالاگا با مشکل روبرو خواهند شد. همچنین روحیه مضاعفی که کامنی عموما مقابل بارسلونا دارد می تواند عامل دیگری باشد که بارسلونا را به دردسر بیاندازد.

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟

شرایط بازیکنان دو تیم:

میشل در این دیدار کوزمانوویچ و باکاری کونه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و حضور نصیری و تورس نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. همچنین ککو نیز به دلیل محرومیت نمی تواند مالاگا را در این دیدار همراهی کند.

در سوی مقابل الیکس ویدال و رافینیا که ادامه فصل را برای بارسلونا از دست داده اند به همراه آردا توران به دلیل مصدومیت نمی توانند برای بارسا به میدان بروند و پیکه و راکیتیچ نیز به دلیل دریافت کارت زرد پنجم خود در این دیدار محروم خواهند بود تا لوچو تنها ۱۶ بازیکن از تیم نخست خود را در اختیار داشته باشد. بدین ترتیب لوچو با فراخواندن نیلی، کپتوم و آلنا از تیم دوم بارسلونا مجبور به استفاده از بازیکنان تیم ب بارسا شده است.

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟

آمار مرتبط با این دیدار:

در ۱۰ دیدار گذشته بارسا در لالیگا حداقل ۲ گل به ثمر رسیده است.

بارسلونا ۹ دیدار از ۱۰ دیدار آخر خود در لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

بارسلونا ۸ دیدار از ۹ دیدار آخر خود در لا روسالدا را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

بارسلونا در ۵ دیدار از ۶ دیدار آخر خود در رقابت های لالیگا حداقل ۳ بار به گل رسیده است.

بارسا در ۵ دیدار از ۷ دیدار آخر خود در برابر مالاگا کلین شیت داشته است.

مالاگا در ۵ دیدار از ۶ دیدار آخر خانگی خود شکست خورده است.

دروازه مالاگا در ۲ دیدار از ۳ دیدار آخر خانگی خود حداقل دو بار باز شده است.

مالاگا در ۹ دیدار گذشته خود در لالیگا موفق به بسته نگاه داشتن دروازه اش نشده است. این تیم هرگز ۱۰ دیدار پشت سر هم را بدون کلین شیت به پایان نبرده است.

لیونل مسی در ۶ دیدار آخر خود در لاروسالدا ۶ بار به گل رسیده است.

کارلوس کامنی ۶ بار موفق شده است مقابل بارسلونا کلین شیت کند، بیش از همه دروازه بانان شاغل در لالیگا.

مالاگا تنها تیم لالیگا است که لوییز سوارز هنوز موفق به گلزنی مقابل آن نشده است.

میشل ۶ بار مقابل بارسلونا شکست خورده است، شاگردان او ۱۴ گل دریافت کرده اند و ۵ بار به گل رسیده اند.

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟

ترکیب احتمالی دو تیم:

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟

پیش بینی وبسایت Whoscored:

کاتالان‌ها به سمت قهرمانی پرواز خواهند کرد؟
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج