رکورد بی‌نظیر اتلتیکو در زمین رئال‌مادرید
۵۰۹۲۹۰
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
۲۵۲۳ 
اتلتیکومادرید رکوردی بی‌نظیر در سانتیاگو برنابئو به ثبت رسانده است که هیچ تیمی موفق به ثبت آن نشده است.
ایسنا: ‌به نقل ازموندو دپورتیوو، اتلتیکومادرید عصر امروز (شنبه) در هفته سی و یکم لالیگا در سانتیاگو برنابئو برابر رئال‌ مادرید قرار می‌گیرد. شاگردان دیگو پابلو سیمئونه فرصت دارند رکورد خود را برابر این تیم بهبود ببخشند؛ رکوردی که در جهان تنها به آنها اختصاص دارد.

قرمز و سفیدپوشان ۱۴ سال در شکست رقیب همیشگی‌شان ناکام بودند و در دو فینال لیگ قهرمانان اروپا (۲۰۱۴ و ۲۰۱۶) مغلوب مادرید شدند اما با حضور سیمئونه روی نیمکت این تیم، شرایط کمی بهتر شد. پیش از حضور سرمربی آرژانتینی، هواداران مادرید همیشه اتلتیکو را مسخره می‌کردند و خواهان یک رقیب قدرتمند برای داربی‌ها بودند. سیمئونه با هدایت اتلتیکو رکورد بی‌نظیری را در سانتیاگو برنابئو به ثبت رساند که نه تنها بارسلونا نیز موفق به ثبت آن نشده بلکه هیچ تیمی در جهان نیز به آن دست نیافته است.

اتلتیکوی سیمئونه تنها تیمی است که توانسته در سه فصل پیاپی در لالیگا در برنابئو پیروز شود. این تیم در فصل ۱۴-۲۰۱۳ با گل رائول گارسیا برابر مادرید پیروز شد. یک سال بعد با گل‌های تیاگو و آردا توران بازی را دو بر یک به نفع خود به پایان رساند و در آخرین بازی نیز آنتوان گریزمان تک گل پیروزی بخش قرمز و سفید پوشان را وارد دروازه تیم میزبان کرد. شاگردان سیمئونه امروز فرصت دارند این رکورد را بهبود ببخشند.

مادرید در سال‌های اخیر بدترین رکورد خود برابر رقیب همیشگی‌اش یعنی اتلتیکو به ثبت رسانده است. در ۱۳ بازی گذشته دو تیم، اتلتیکو تنها در سه دیدار شکست خورده است. این تیم پنج بار برابر مادرید پیروز شده و پنج بازی با تساوی به پایان رسیده است. تنها برتری مادرید در این زمینه، پیروزی‌های این تیم در بازی‌های مهم است. سفیدپوشان فینال‌های لیسبون و میلان در لیگ قهرمانان اروپا، پیروز میدان بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج