پیش بازی مالاگا - بارسلونا
۵۰۹۳۸۱
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
۲۹۶۲ 
دو تیم مالاگا و بارسلونا، امشب در ورزشگاه روسالدا شهر مالاگا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
ورزش سه: دو تیم مالاگا و بارسلونا، امشب در ورزشگاه روسالدا شهر مالاگا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بارسا که در 3 بازی اخیر خود به پیروزی های خوبی دست پیدا کرده، خود را برای کسب پیروزی چهارم پیاپی در لالیگا مقابل مالاگا آماده می‌کند. مالاگا با 30 امتیاز از 30 بازی در رده پانزدهم قرار گرفته است و شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. آنها در 3 بازی خانگی اخیر خود نیز متحمل شکست شده اند که این ضعیف ترین آمار آنها پس از اکتبر 2010 است. حال جدال جذابی بین دو تیم خواهد بود که آیا بارسا می‌تواند این روند را ادامه دهد و یا آیا مالاگا می‌تواند طلسم این شکست ها را بشکند.
 
 در 5 تقابل اخیر دو تیم، 2 پیروزی برای بارسا، 2 تساوی و 1 پیروزی برای مالاگا به دست آمده که این آمار در بازی های اخیر می‌تواند برای بارسا نگران کننده باشد زیرا آنها امتیازات زیادی مقابل مالاگا از دست داده اند.

با این حال بارسا در 10 بازی اخیرش در زمین مالاگا متحمل شکست نشده و 10 پیروزی و 2 تساوی نتیجه تلاش آنها بوده است. آخرین پیروزی خانگی مالاگا مقابل آبی اناری ها به سال 2003 باز می‌گردد، جایی که آنها موفق شدند 5-1 آبی اناری ها را شکست دهند. در حقیقت این شکست 5-1، آخرین باری بود که بارسا در لالیگا با اختلاف 4 گل شکست خورد.

ترکیب احتمالی
 
 پیش بازی مالاگا - بارسلونا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج