کاظمی: انسان با امید زنده است
۵۰۹۴۵۳
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
۳۳۴۴ 
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: بازی با پدیده برای ماشین‌سازی حکم مرگ و زندگی را داشت.
خبرگزاری میزان: فرهاد کاظمی در خصوص شکست تیمش مقابل تیم فوتبال پدیده از هفته بیست‌وششم لیگ برتر اظهار داشت: در جریان بازی اقدامات لازم را برای کسب 3 امتیاز انجام داده بودیم.
 
وی ادامه داد: متأسفانه اشتباه فردی یکی از بازیکنان در خط دفاعی باعث شد شرایط به نفع پدیده برگردد. این مسابقه برای ما حکم مرگ و زندگی را داشت. متأسفانه نتیجه‌ای که حاصل شد کاملاً به ضرر تیم ما بود.
 
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تصریح کرد: همه چیزهایی که در دیدار مقابل پدیده در ذهن داشتیم، کاملاً از بین رفت حتی پدیده مانند تیم ما موقعیت گلزنی آنچنانی نداشت و کار خاصی انجام نداد. توانایی برای کسب 3 امتیاز را داشتیم اما این توانایی را مقابل حریف به نمایش نگذاشتیم.
 
کاظمی در خصوص شانس کم ماشین‌سازی برای بقا در لیگ برتر خاطرنشان کرد: در حال حاضر باید در گام اول بتوانیم مقابل حریفان باقی مانده پیروز شویم، بعد در خصوص بقای این تیم صحبت کنیم، به هر حال ما به امید زنده هستیم.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: وضعیت فعلی ماشین‌سازی سخت است. خواسته شخصی من بقای این تیم در لیگ برتر است. برای میسر شدن این امر باید در ادامه لیگ تلاش کنیم و باز هم می‌گویم انسان با امید زنده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج