گردهمایی مجدد کاراکترهای منفی کمیک بوکی
۵۰۹۵۲۶
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
۵۱۷۴ 
فیلم جدیدی با در بر داشتن کاراکترهای منفی زن سری فیلم های کمیک استریپی در دست تهیه است که آن را «سرود خوانان شهر گوتام» نامگذاری کرده اند و به گونه ای ادامه غیر رسمی «جوخه خودکشی» به شمار می آید که سال پیش اکران شد و مجموعه ای از مردان بد این گونه فیلم ها را به تصویر می کشید.
روزنامه بانی فیلم: فیلم جدیدی با در بر داشتن کاراکترهای منفی زن سری فیلم های کمیک استریپی در دست تهیه است که آن را «سرود خوانان شهر گوتام» نامگذاری کرده اند و به گونه ای ادامه غیر رسمی «جوخه خودکشی» به شمار می آید که سال پیش اکران شد و مجموعه ای از مردان بد این گونه فیلم ها را به تصویر می کشید.
 
گردهمایی مجدد کاراکترهای منفی کمیک بوکی 
 
دیوید آیر که آن فیلم را کارگردانی کرد، مسئول ساخت «سرودخوانان شهر گوتام» نیز هست و مارگوت رابی یکی از بازیگران آن فیلم پرفروش در این اثر جدید هم شرکت خواهد کرد. رابی در آن فیلم در قالب هارلی کویین ظاهر شد و این بار نیز آن رل را تکرار خواهد کرد. هارلی کویین دوست و همراه جوکر به حساب می آید که خود از دشمنان بزرگ کاراکتر بت من در سری فیلم های مرتبط با این قهرمان کمیک بوکی بوده است. قهرمانان منفی فیلم «سرود خوانان» اغلب همان کاراکترهای منفی فیلم های مرد خفاشی هستند که اضافه بر کویین، دختر گربه ای و پویزون ایوی را هم در بر می گیرند.
 
رویکرد مجدد به چهره های مشهور سری داستان های مرد خفاشی برای ساخت فیلم های سینمایی مرتبط با این کاراکترها تجربه تازه ای نیست و حتی یک سریال تلویزیونی هم با چنین مضمونی در اوایل دهه ۱۹۷۰ در آمریکا ساخته و در سایر کشورها هم پخش می شد. نه فقط جوکر و پنگوئن و هارلی کویین مورد توجه ترین کاراکترها در میان آدم بدهای کمیک استریپ ها بوده اند بلکه دستیار جوان تر بت من به نام رابین نیز بارها در دنیای او ظاهر شده و همین طور مباشر و مستخدم وفادار او که در تریلوژی کریستوفر نولانی بت من ایفای رل او با مایکل کین مشهور بوده است.
 
در این میان دختر خفاشی هم می تواند از مرکزی ترین کاراکترهای فیلم «سرود خوانان گوتام» باشد. فیلمی که موفقیت مالی چشمگیر «جوخه خودکشی نشان داد می توان در انتظار توفیقی مشابه برای این ورسیون تازه از کاراکترهای منفی کمیک بوک ها هم بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج