نقی‌زاده: همیشه به تیم‌های بزرگ گل زدم
۵۰۹۵۳۱
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
۲۹۲۱ 
هم در بازی رفت به استقلال گل زده و هم در بازی برگشت. جدا از این در چند سال اخیر به پرسپولیس و تراکتورسازی هم گل زده است.
ورزش سه: علیرضا نقی‌زاده همان بازیکنی است که با تغییر پستش از هافبک دفاعی به هافبک نفوذی، طلسم نبردن‌های گسترش فولاد در ابتدای فصل شکسته شد. بازیکن جوانی که به شدت در بازی‌های گسترش فولاد تأثیر گذار است و تا به حال به طور کامل خواسته‌های کادرفنی را برآورده کرده است. به همین خاطر است که کمالوند هم در صحبت‌های خود بارها او را لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی دانسته و از عملکردش تعریف کرده است. خود او اما اصلاً اهل چالش و کری‌خوانی‌‌های مخصوص فوتبالی نیست و شاید به همین خاطر تاکنون قدری در سایه بوده است. وقتی به شوخی به او می‌گوییم که نقی زاده رفت و برگشت شده‌ای، بدون هیچ ادعایی فقط به همین جمله بسنده می‌کند که «لطف خدا بوده.»

او که تأکید دارد نه اهل کری‌خوانی است و نه تمایلی به این کار دارد، درباره گل زدن به استقلال در بازی رفت و برگشت می‌گوید: «خدا را شکر همیشه به تیم‌های بزرگ گل زده‌ام. چهار سال پیاپی است که به استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی گل می‌زنم. هیچ ادعایی هم ندارم و کری هم نمی‌خوانم چون به همان اندازه که مقابل تیم‌های بزرگ انرژی گذاشته‌ام، به بازی با تیم‌های معمولی هم اهمیت دادم. به طور کل سعی کرده‌ام در فوتبالم تعادل و تداوم داشته باشم و دچار نوسان نشوم.»

نقی‌زاده گلی که در این بازی در تبریز به استقلال زده را بیشتر از گلش در بازی رفت دوست دارد: «در بازی رفت از عقب اضافه شدم و در این بازی از میانه میدان اما تفاوتش این بود که در این بازی پا به توپ بودم و به همین خاطر این گلم را بیشتر دوست دارم. اگر گلم باعث کسب سه امتیاز می‌شد، خیلی بیشتر خوشحال می‌شدم اما متأسفانه یک غفلت باعث شد که این اتفاق نیفتد و ما گل تساوی را دریافت کنیم.»

او دلیل اصلی گلی که به ثمر رسانده را تمرینات ویژه فراز کمالوند می‌داند: «آقای کمالوند در هفته‌ای که گذشت تمرینات ویژه‌ای برایم در نظر گرفته بود و تأکید داشت که حتی شده تا درون دروازه هم پا به توپ حرکت کنم.»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج