حاتمی: تراکتورسازی بیمار شده است
۵۰۹۵۹۲
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
۴۴۲۳ 
مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: از همان زمان که تراکتورسازی از نقل‌وانتقالات محروم شد، قهرمانی را از دست دادیم.
فرزاد حاتمی درباره شکست 3 بر صفر تراکتورسازی برابر صبای قم، از بین رفتن شانس قهرمانی این تیم و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

* چه اتفاقی افتاد که از صبای قم شکست سنگینی خوردید؟

در یک صحنه خطایی روی من صورت گرفت که اگر پنالتی نباشد، دیگر فوتبال بازی نمی‌کنم! البته امیدوارم محمد فنایی را به عنوان کارشناس انتخاب نکنند، چون او به من آلرژی دارد و اگر مرا با تبر هم بزنند، می‌گوید خطایی نبوده است! میثم مجیدی پیراهن من را کشید و در دورترین نقطه‌ای که تماشاگران نشسته بودند، این صحنه را دیدند، اما محمدرضا اکبریان داور بازی ندید! حنیف عمران‌زاده هم صحنه پنالتی را دید. اکبریان به راحتی از این صحنه گذشت.

* چرا از ابتدا بازی نکردی؟

از بازی با فولادخوزستان دچار سرماخوردگی شده‌ام و این ویروس هنوز در بدنم هست. در بازی هفته گذشته امیر قلعه‌نویی تشخیص داد حضور نداشته باشم، اما روز گذشته از دقیقه 60 به میدان رفتم.

* چه بر سر تراکتورسازی آمده که چند هفته است نمی‌تواند به پیروزی برسد؟

در وصف تراکتورسازی نمی‌دانم چه چیزی بگویم، تیم ما بیمار شده است. یکی از مشکلات ما اعتراض بسیاری از بازیکنان به داور است، در صورتی که کاپیتان باید با داور صحبت کند. داوری‌ها هم آنقدر به ضرر ما بوده که بازیکنان عصبی شده‌اند.

* منظورت از اعتراض بیش از حد به داور، کرار جاسم است که روز گذشته اخراج شد؟

فقط کرار نیست. در بازی با صبا چند نفر اعتراض کردند و کارت گرفتند؟ چرا کارت می‌گیرند؟ چون داوری‌ها به ضرر ماست. اشتباهات داوری هم اندازه‌ای دارد. بازیکن صبا خیلی راحت روی من خطای پنالتی کرد و داور سوت نزد. داور آماتور هم این صحنه را پنالتی می‌گرفت. قبل از گل دوم صبا هم روی هادی محمدی خطا شد.

* شاید یکی از اصلی‌ترین دلایل نتیجه نگرفتن تراکتورسازی، اختلاف امتیاز با پرسپولیس و ناامیدی از قهرمانی بود ...

اگر در چهار هفته اخیر که تنها سه امتیاز گرفته‌ایم، 12 امتیاز کسب می‌کردیم با دو امتیاز اختلاف با پرسپولیس در کورس قهرمانی بودیم. بازیکنان ما خودشان مقصر هستند و این وسط کادر فنی و تماشاگران مقصر نیستند. از طرفی، داوری‌ها به ضرر ما بود. در صحنه خطای روی من، اکبریان به سادگی گذشت. نه اینکه عمدی این کار را بکند، او تمرکز نداشت.

* محرومیت تراکتورسازی از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل دوم چقدر روی عملکرد تیم‌تان تأثیرگذار بود؟

از همان موقع که محرومیت ما اعلام شد، همه چیز را باختیم. زمانی که مجبور شدیم با چهار بازیکن مصدوم مقابل پرسپولیس به میدان برویم، قهرمانی را از دست دادیم. قبل از بازی حساس با پرسپولیس گفتند محروم هستید.

* ماجرای اختلافت با امیر قلعه‌نویی چه چیزی بود؟

بین مربی و شاگرد از این اختلافات به وجود می‌آید.

* ظاهراً هر سال باید قلعه‌نویی چندین بار دعوا کنی.

نمی‌دانم چه چیزی بگویم.

* ... و صحبت پایانی؟

خیلی دوست داشتم در قم بمانم و به تماشاگرانی که بازداشت شده بودند، کمک کنم، اما شاهد بودم که مسئولان تیم در تلاش هستند تا تماشاگران بازداشت شده آزاد شوند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج