پلن B قطری‌ها برای جام جهانی کلید خورد
۵۰۹۵۹۴
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸
۶۳۰۱ 
مسئولان فوتبال قطر برای موفقیت در جام جهانی 2022 دست به برنامه ریزی دراز مدتی زده اند و جوانان فراوانی را برای آموزش انتخاب کرده اند تا از میان آنها تیم خود را از بازیکنان تماما قطری انتخاب کنند.
ورزش سه: قطر یکی از کشورهایی بود که رکورد دارا بودن بازیکنان چند ملیتی را از آن خود کرد، آنها که با این کار، تصمیم داشتند خود را به سطح اول آسیا برسانند به طور قاطع شکست خوردند و حالا به سراغ پلن دیگر خود رفتند تا ناکامی های پیاپی خود در فوتبال ملی را به جام جهانی 2022 نکشانند و از یک آبروریزی بزرگ جلوگیری کنند.

قطری ها که دیگر تمایلی ندارند بازیکنان چند ملیتی در تیم ملی خود داشته باشند برای جام جهانی 2022 که میزبانی آن را برعهده دارند برنامه ریزی های لازم را انجام داده اند و کارهای خود را از هم اکنون آغاز کنند. آنها پس از عقد قرارداد با باشگاه چلسی، تعداد 144 بازیکن 16 تا 18 ساله خود را به مربیان این باشگاه سپردند و کار آموزش آنها نیز در کمپ جام جهانی 2022 آغاز شده است.

به همین دلیل از صبح امروز این آکادمی کار انتخاب بازیکنان مورد نظر خود را برای جام جهانی آغاز کرده تا به صورت محدودتر و برنامه ریزی شده تری تیم مورد نظر خود را تربیت کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج