کریک: من‌یونایتد با مویس به جایی نمی‌رسید
۵۰۹۶۶۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
۲۲۲۶ 
هافبک باتجربه شیاطین‌سرخ در خصوص مربی جانشین سرالکس اظهار داشت: مویس در یونایتد نتیجه خوبی نگرفت و به نظرم کار بسیار سختی نیز است.
خبرگزاری فارس: پس از سرالکس فرگوسن، منچستری‌ها کاملا در تکاپوی رسیدن به قدرت سابق خودشان هستند. 4 سال گذشته و اولدترافورد 4 مربی ( با احتساب رایان گیگز ) را به خود دیده است.

دیوید مویس، به عنوان «مرد جانشین» فرگوسن، روزهای بسیار ناامیدکننده‌ای را تجربه کرد. قدرت یونایتد کاملا از بین رفت و قرمزپوشان به تیمی معمولی بدل شدند.

مایکل کریک در خصوص آن دوران اظهار داشت: زمان بسیار سختی بود.پس از ترک سرالکس اتفاق‌های زیادی رخ داد و فصل دشواری را تجربه کردیم. موفقیت‌هایی در لیگ قهرمانان اروپا داشتیم و در جدال با بایرن‌مونیخ خیلی نیز تفاوت نداشتیم. وقتی به آن زمان نگاه می‌کنی متوجه می‌شوی که فصل به خوبی پیش نرفت و نتایج خوبی کسب نکردیم.

وی ادامه داد: متاسفانه دیوید شغلش را از دست داد. اما این فوتبال است، اگر نتیجه نگیری، تو به عنوان مربی رنج خواهی کشید. بدیهی بوده جانشین فرگوسن کار دشواری را خواهد داشت زیرا وی بهترین مربی تاریخ فوتبال است.

کریک: من‌یونایتد با مویس به جایی نمی‌رسید
کریک سال 2006 از وستهام راهی منچستر شد

کاپیتان دوم یونایتد که سال 2006 از وستهام به جمع شاگردان فرگوسن پیوست تصریح کرد: زمان سختی بود نه به این معنا که جنگ و جدالی بین مربی و بازیکنان برقرار بود. تنها اوضاع خوب پیش نمی‌رفت و به دلایل زیادی مویس به درد یونایتد نمی‌خورد.

وی ادامه داد: دیوید در اورتون نیز احترام فراوانی داشته و اکنون در ساندرلند نیز زمان سختی می‌گذراند.  

کریک اکنون 35 ساله است و به احتمال فراوان سال‌های آخر دنیای فوتبالش را تجربه می‌کند. برخی رسانه‌ها معتقد بوده که هافبک انگلیسی سال آینده از یونایتد خواهد رفت.

منچستریونایتد اکنون 54 امتیازی بوده و در رتبه ششم جدول قرار دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج