توفیق ورزش در 4 سال گذشته چشمگیر بود
۵۰۹۷۴۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵
۸۲۰۹ 
سلطانی‌فر:
نخستین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۶ با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد.
خبرگزاری ایسنا: نخستین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۶ با حضور دکتر سلطانی فر برگزار شد.

وزیر ورزش  و جوانان در نخستین جلسه شورای معاونان در سال جدید با تاکید بر اهمیت انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری و شوراها گفت: مردم ایران ساز و کار انتخابات را برای تعیین آینده خود پذیرفته‌اند و هرچه مشارکت بیشتر باشد، پایه‌های نظام و انقلاب مستحکم‌تر خواهد شد.

سلطانی‌فر افزود: مردم سرنوشت خود را از طریق صندوق‌های رای انتخاب می‌کنند و در تمامی سالهای بعد از انقلاب انتخابات آزاد و قانونی و با همراهی و مشارکت گسترده مردم برگزار شده است.

وزیر ورزش  و جوانان گفت: دولت یازدهم در شرایطی بحرانی و سخت مدیریت کشور را در دست گرفت و دستاوردهای بزرگی داشته است.

وی بزرگترین دستاورد دولت تدبیر و امید را برداشتن سایه جنگ از کشور و امنیت روزافزون مردم دانست و گفت: دولت آقای روحانی مدیریت کشور با تورم بالای چهل درصد، رشد منفی اقتصادی، اشتغالی نزدیک به صفر، جابه جایی و تزلزل در قیمت ارز و سایر نیازمندیهای رفاهی مردم در دست گرفت و خوشبختانه با عبور از بحرانها، تورم یک رقمی، رشد اقتصادی دو رقمی و ایجاد ۶۵۰ هزار شغل را در سال ۹۵ در کارنامه خود ثبت کرد.

سلطانی‌فر اضافه کرد: اجرای طرح سلامت و بهره مندی از امکانات مناسب درمانی و بهداشتی برای مردم از جمله دستاوردهای سترگ دولت یازدهم است.

وزیر ورزش  و جوانان با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای کشور در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت افزود: تلاش می‌کنیم در یک شرایط آزاد و قانونی و با مشارکت گسترده مردم این انتخابات برگزار شود و ان‌شالله سیاستها، برنامه‌ها و دستاوردهای دولت یازدهم در چهار سال اخیر با رای و نظر مردم ادامه پیدا خواهد کرد.

سلطانی‌فر توفیق ورزش در چهار سال گذشته را چشمگیر اعلام کرد و گفت: درخشش کاروان‌های اعزامی ایران به المپیک و پارالمپیک و میزبانی چندین رویداد بزرگ جهانی نظیر جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی، شطرنج زنان جهان از جمله آنها بود.

وزیر ورزش  و جوانان افزود: طلیعه سال جدید همراه با دو برد ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران و افزایش احتمال صعود به جام جهانی بود و ان‌شاءالله با بازی‌های کشورهای اسلامی و بازی‌های داخل سالن آسیا برنامه‌های بین المللی ورزش  ایران ادامه خواهد یافت.

سلطانی‌فر همچنین به معاونان وزارتخانه تاکید کرد برای عمل به شعار سال و نظر مقام معظم رهبری که سال ۱۳۹۶ را سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری کردند، دارای برنامه باشند و در ارزیابی‌ها به صورت جدی آنها مورد توجه قرار دهند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج