برتری لیورپول به کمک تعویض‌های طلایی
۵۰۹۷۹۱
۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷
۳۵۹۸ 
لیورپول موفق شد با کمک تعویض‌های خوب کلوپ، مقابل استوک سیتی به برتری برسد.
وبسایت نود:  لیورپول موفق شد با کمک تعویض‌های خوب کلوپ، مقابل استوک سیتی به برتری برسد.

 در ادامه بازی‌های هفته لیگ برتر جزیره، لیورپول در خانه استوک سیتی به مصاف این تیم رفت که در نهایت، 

ترکیب استوک سیتی: گرانت، جانسن، شاوکراس، مارتینس ایندی، پیترز، شقیری، آلن، کمرون، آرناتوویچ، والترز، براهینو

ترکیب لیورپول: مینیوله، کلاین، لورن، کلاوان، ماتیپ، میلنر، امره چان، وینالدوم، الکساندر آرنولد، وودبرن، اوریگی

 نیمکت: کوتینیو، لوکاس، فیرمینو، استوریج، گروجیچ، مورنو، کاریوس
 
دقایق حساس بازی:

بازی بسیار آرام و بدون افت و خیز آغاز شده است. کلوپ که در اواسط بازی مقابل بورنموث از سیستم ۳ دفاعه استفاده کرده بود، در این بازی هم با توجه به مصدومین پرشمارش به این آرایش روی آورده است. با این حال هیچ یک از تیم‌ها در دقایق آغازین بازی نتوانسته‌اند بر روی دروازه حریف خطرساز ظاهر شوند.

دقیقه۳۳: اولین موقعیت جدی بازی برای استوک سیتی خلق شد. اشتباه لورن باعث شد آرناتوویچ در فاصله‌ای نزدیک صاحب توپ شود ولی ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه۴۴: گل اول بازی توسط جاناتان والترز! بازی خیلی کم افت و خیز بوده ولی روی حرکت شقیری، سانتر وی از جناح راست در تیر دورتر به والترز رسید تا این بازیکن پانزدهمین گلش را به لیورپول به ثمر برساند! 

نیمه دوم با دو تعویض توسط کلوپ آغاز شد. الکساندر آرنولد و وودبرن، دو بازیکن جوان این تیم، جای خود را به کوتینیو و فیرمینو دادند. همین تغییرات باعث شد لیورپول نیمه دوم را بهتر از نیمه اول آغاز کند.

دقیقه۵۱: ضربه آدام از درون محوطه شش قدم به طرز عجیبی وارد دروازه نشد! بازهم آشفتگی خط دفاعی لیورپول می‌رفت برای این تیم خطرساز ظاهر شود. روی یک ضربه کرنر با دفع توپ بد لیورپولی‌ها توپ به آدام رسید ولی شوت وی راهی به دروازه نیافت.

به مرور در نیمه دوم لیورپول بر جریان بازی کاملا مسلط شده است. اوریگی، فیرمینو و کوتینیو هر کدام فرصت‌هایی داشتند که با واکنش خوب دروازه‌بان یا بی دقتی به گل تبدیل نشد.
دقیقه۶۲: کرنر لیورپول به لورن رسید ولی ضربه سر وی به تیر افقی دروازه خورده و به بیرون رفت.

پس از اینکه در بیشتر دقایق نیمه دوم لیورپول بر جریان بازی مسلط بود، در نهایت در فاصله کمتر از ۲ دقیقه این تیم دو بار توسط دو بازیکن تعویضی به گل رسید تا باخت را با پیروزی عوض کند.

دقیقه ۷۰: یک حرکت تیمی از لیورپول باعث شد توپ به محوطه جریمه استوک برسد. دفع توپ شاوکراس به کوتینیو رسید تا وی هم با ضربه‌ای دقیق، گل تساوی را به ثمر برساند.

دقیقه۷۲: پاس در عمق زیبای وینالدوم به فیرمینو رسید. او هم با شوتی سرضرب از پشت محوطه جریمه، دروازه گرانت را هدف گرفت تا به زیبایی هرچه تمام تر، گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه۷۴: موقعیت عالی برای براهینو روی پاس آرناتوویچ ایجاد شد ولی ضربه وی از فاصله اندک را مینیوله به زیبایی هرچه تمام‌تر دفع کرد!

درنهایت تلاش‌های استوک برای به ثمر رساندن گل تساوی به نتیجه نرسید تا لیورپول ۳ امتیاز این بازی را کسب کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج