نجفي: ما از حضور رئیسی استقبال می‌کنیم
۵۰۹۹۴۰
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
۳۱۳۳ 
محمدعلی نجفی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره بیانات مقام معظم رهبري مبنی بر دوقطبی‌نشدن فضای انتخابات گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر دوقطبی‌نشدن فضای انتخابات بازمی‌گردد به اینکه فضای سازنده و منطقی باید بر انتخابات حاکم شود و آن فضا تبدیل به فضای دوقطبی مخرب نشود.
روزنامه شرق: محمدعلی نجفی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره بیانات مقام معظم رهبري مبنی بر دوقطبی‌نشدن فضای انتخابات گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر دوقطبی‌نشدن فضای انتخابات بازمی‌گردد به اینکه فضای سازنده و منطقی باید بر انتخابات حاکم شود و آن فضا تبدیل به فضای دوقطبی مخرب نشود.
 
او ادامه داد: اگر به طور معمول می‌خواهیم انتخابات پرشوری با مشارکت حداکثری مردم داشته باشیم، باید نامزدهای متعددی حضور یابند و مردم حق انتخاب داشته باشند.
 
او افزود: ما از حضور آقای رئیسی استقبال می‌کنیم، حتی اگر فضا به صورت مثبت هم دوقطبی شود، از نظر ما اشکالی ندارد. او گفت: ولی اخباری که به‌ دست‌ آمده این است که هم جمنا در انتخاب آقای رئیسی دچار اختلاف شده است و هنوز قطعی نیست و هم خود آقای رئیسی برای حضور در انتخابات تردید پیدا کرده است، بنابر‌این حضور ایشان را قطعی نگیرید.
 
نجفی تأکید کرد: چند نفر از جمنا که تا روز قبل محکم می‌گفتند حتما به توافق می‌رسیم و یک نامزد را مطرح می‌کنیم، صحبت‌هایی کرده یا در سایت‌هایشان مطالبی نوشته‌اند که حاکی از اختلافات جدی میان آنهاست. او تأکید کرد: به نظر می‌رسد آنها نتوانسته‌اند اتحاد و ائتلاف مورد نظر خود را حول آقای رئیسی ایجاد کنند، از طرفی اخباری که از دفتر وی رسیده نشان می‌دهد آقای رئیسی به صورت صددرصد تصمیم نگرفته و تردید دارد. محمدعلی نجفی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، افزود  آقای روحانی فعلا تصمیم قطعی برای حضور در انتخابات نگرفته و رسما چیزی اعلام  نکرده‌ است.با فرض کاندیداتوری آقای رئیس‌جمهور، ایشان در صورت کاندیداتوری حتما انتخاب (پیروز) خواهند شد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1396/01/20
نجفی .شما بچسبید به روحانی .چکار به رئیسی دارید .بی تقوایی بسه .تا کی قصد فتنه و در گیری دارید .از شهدا خجالت بکشید .یه ادم بی یواد هم بیاد بیشتر از روحانی با مشاورانی مثل تو عقده ای رای میاره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج