انتشار تصاویری از گلکسی نوت 7 بازسازی شده
۵۰۹۹۶۱
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
۲۷۷۵ 
نوت 7 جدید و البته بازسازی شده که احتمالاً با توجه به خاطره تلخ اتمال انفجار با نامی جدید به بازار عرضه خواهد شد از یک شماره مدل یا همان مدل نامبر برخوردار است که روی این تصاویر با مدل نامبر SM-N935 مشخص شده است.
وب سایت فارنت - محسن صحافی: چند هفته پیش سامسونگ بالاخره گزارش‌های مربوط به عرضه نسخه بازسازی شده گلکسی نوت 7 را تائید کرد حالا تصاویری از این نسخه ساعتی قبل در اینترنت منتشر شده است که این گوشی هوشمند را مجهز به باتری 3200 میلی‌آمپرساعتی و اندروید 7 نشان می‌دهد.
تبلیغات متنی
 
درز تصاویر نسخه بازسازی شده گلکسی نوت 7 سامسونگ با باتری 3200 میلی‌آمپرساعتی و اندروید 7 

نوت 7 جدید و البته بازسازی شده که احتمالاً با توجه به خاطره تلخ اتمال انفجار با نامی جدید به بازار عرضه خواهد شد از یک شماره مدل یا همان مدل نامبر برخوردار است که روی این تصاویر با مدل نامبر SM-N935 مشخص شده است. نوت 7 اصلی از مدل نامبر SM-N930 برخوردار بود.

درز تصاویر نسخه بازسازی شده گلکسی نوت 7 سامسونگ با باتری 3200 میلی‌آمپرساعتی و اندروید 7

بنابر آنچه در این تصاویر مشخص است ظرفیت باتری مدل بازسازی شده نیز تغییر یافته و از 3500 میلی‌آمپرساعت در نسخه اصلی به 3200 میلی‌آمپرساعت در نسخه بازسازی شده کاهش یافته است که با توجه به اعلام باتری به عنوان مقصر اصلی بحران و چالش آتش گرفتن نوت 7 سامسونگ می‌توان انتظار این تغییر را داشت. حالا با این تغییر فضای آزاد بیشتری برای باتری وجود خواهد داشت و طبیعتاً می‌توان انتظار یک باتری جمع و جورتر را داشته باشیم.

سامسونگ هنوز در خصوص زمان و بازارهای عرضه اگلکسی نوت 7 بازسازی شده هنوز چیزی اعلام نکرده  اگر چه می‌توان اطمینان داشت به لطف بازار قاچاق و اشتیاق برخی دوستداران این برند احتمال حضور آن در بازار ایران نیز وجود خواهد داشت و اگر این تصاویر به حقیقت بپیوندند بالاخره شاهد حضور نوت 7 در بازار خواهیم بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج