نریمان جهان: طارمی از من تشکر کرد
۵۰۹۹۶۵
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
۵۴۸۸ 
نریمان جهان درباره پاس گلی که بعد از حضورش در زمین به مهدی طارمی داد، گفت: خدا را شکر توانستم اولین پاس گلم را بدهم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و من هم بتوانم به موفقیت پرسپولیس در لیگ و آسیا کمک کنم.
ایران ورزشی: نریمان جهان درباره پاس گلی که بعد از حضورش در زمین به مهدی طارمی داد، گفت: «خدا را شکر توانستم اولین پاس گلم را بدهم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و من هم بتوانم به موفقیت پرسپولیس در لیگ و آسیا کمک کنم. البته بیشتر از همه موفقیت تیم مهم است و من هم هر چند دقیقه که در زمین باشم، تلاش می‌کنم تا به پرسپولیس کمک کنم. بعد از این پاس گل، مهدی طارمی نزد من آمد و از من تشکر کرد. به هر حال او در کورس آقای گلی است و به نظرم می‌تواند با زدن 3، 4 گل دیگر برای دومین سال متوالی آقای گل ایران شود. این یک رکورد بی سابقه است و نشان می‌دهد که طارمی چقدر استعداد دارد. امیدوارم بازهم به او پاس گل بدهم. اگر فرصت شود سعی می‌کنم من هم در بازی‌های آینده اولین گلم را با پیراهن پرسپولیس به ثمر برسانم.»

هافبک تکنیکی پرسپولیس که می‌گوید امیدوار است با حضور 100 هزار هوادار از الریان انتقام بگیرند درباره رویارویی با ماشین سازی تیم سابقش هم می‌گوید: «این قانون فوتبال است و من هم باید در مقابل تیم سابقم بهترین عملکرد را داشته باشم. ما برای تثبیت قهرمانی خود می‌خواهیم برنده این بازی شویم و در تبریز که شهر خودم است، جشن قهرمانی بگیریم.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج