واکنش سلیمی به شکسته شدن رکوردش
۵۰۹۹۹۹
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
۶۲۴۵ 
وزنه‌بردار دسته ۱۰۵+کیلوگرم کشورمان گفت که تلاش می‌کند در مسابقات جهانی بار دیگر رکورد جهان را به نام خودش ثبت کند.
خبرگزاری تسنیم: بهداد سلیمی در خصوص شکسته شدن رکوردش توسط رقیب گرجستانی اظهار داشت: شب گذشته مسابقات اروپایی را تماشا کردم و رکوردزنی تالاخادزه را دیدم.

وی افزود: رقابت در دسته سنگین وزن به شدت بالا رفته و امیدوارم در مسابقات جهانی با بهترین شرایط بتوانم بار دیگر روی سکوی نخست ایستاده و طلای جهان را کسب کنم.
 اگر همه چیز خوب باشد وعده ما همین امسال در آمریکا و روی تخته مسابقات جهانی.

وزنه بردار دسته 105+ کیلوگرم کشورمان در خصوص آخرین شرایط تمرینی خود عنوان کرد: بعد از لیگ به خاطر مصدومیت جزیی مدتی فیزیوتراپی انجام دادم و اکنون در حال شروع تمرینات سبک هستم تا هرچه زودتر آماده شوم.

سلیمی گفت: امیدوارم شرایطم خوب شود و زانویم اذیت نکند تا بتوانم با تمرینات منظم و وزنه‌هایی ایده‌آل روی تخته بایستم.

به گزارش تسنیم شب گذشته لاشا تالاخادزه، قهرمان طلایی المپیک 2016 ریو در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی اروپا در شهر اسپلیت کرواسی رکورد یکضرب جهان که پیش از این با 216 کیلوگرم در اختیار بهداد سلیمی بود را شکست. این وزنه‌بردار گرجستانی توانست در این حرکت وزنه 217 کیلوگرمی را بر بالای سر ببرد و رکوددار جهان شود. تالاخادزه در حرکت دوضرب نیز وزنه 250 کیلوگرمی را مهار کرد.

در رده‌بندی نفرات اول تا سوم 105 + قهرمانی اروپا لاشا تالاخادزه با مجموع 467 کیلوگرم در حرکت‌ یکضرب و دوضرب در جایگاه نخست قرار گرفت. اورمیانین میناسیان  و روبن الکسانیان از ارمنستان با مجموع وزنه‌های  446 و 434 کیلوگرم رتبه‌های دوم  و سوم را کسب کردند.

طبق اعلام قبلی شهر«Anahim» آمریکا که در نزدیکی ایالت کالیفورنیا و شهر لس‌آنجلس قرار دارد، از روز (28 نوامبر تا 5 دسامبر - آذر سال 96) میزبان برگزاری رقابت‌های جهانی 2017 بزرگسالان خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج