همسریابی با ربات تلگرام!
۵۱۰۴۳۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
۸۶۳۶۷
خیلی هایشان از طریق مؤسسات مشاوره جذب مؤسسه شده‌اند و تعدادی هم از طریق روبات تلگرامی مؤسسه پایشان به آنجا باز شده است. جایی که در آن افراد کیس‌های مختلف را به همراه عکس‌ها و خصوصیات اخلاقی خود ارزیابی می‌کنند و به واسطه روبات تلگرامی مؤسسه با هم گفت‌و‌گو می‌کنند.
روزنامه ایران - یاسمن صادق شیرازی: خیلی هایشان از طریق مؤسسات مشاوره جذب مؤسسه شده‌اند و تعدادی هم از طریق روبات تلگرامی مؤسسه پایشان به آنجا باز شده است. جایی که در آن افراد کیس‌های مختلف را به همراه عکس‌ها و خصوصیات اخلاقی خود ارزیابی می‌کنند و به واسطه روبات تلگرامی مؤسسه با هم گفت‌و‌گو می‌کنند
 
ازدواج با شماره ها

«55 ساله، متأهل به همراه یک فرزند، شاغل در بنگاه، دارای 10 دستگاه آپارتمان و به همراه یک ماشین شاسی بلند.» این‌ها خصوصیات آقای شماره 718 است که برای پیدا کردن همسر دوم به سمینار ازدواج حضوری آمده است. در یک ردیف برای یافتن جفت گمشده خود روی صندلی‌هایی که از آن به نام «صندلی سفید» نام می‌برند، نشسته‌اند. سالن مرکز مؤسسه پر است از مردان و زنانی که خود را حتی به همراه بچه‌های قد و نیم قدشان  به محل رسانده‌اند. البته خیلی‌ها زودتر از ساعت مقرر روی صندلی‌ها حاضر شدند تا موظف به پرداخت دو برابر مبلغ تعیین شده نشوند. هر کس برای حضور در این همایش باید 15 هزار تومان می‌پرداخت. در اینجا خبری از رد و بدل کردن اسم و فامیلی‌های مختلف نیست. به هر فردی که برای ثبت‌نام پا پیش می‌گذارد یک شماره می‌دهند. همه یکدیگر را به واسطه شماره‌هایشان می‌شناسند.
 
آقای شماره 718 که به دنبال همسر دوم می‌گردد، رو به حاضران تأکید می‌کند همسرش را دوست ندارد و تنها به خاطر بی‌پدر نشدن بچه‌اش او را نگه داشته است. او توان مالی تأمین همسر دوم خود را از هر لحاظی دارد و تنها از او توقع دارد یک پسر کاکل‌زری برایش به دنیا بیاورد. تعدادی از حاضران صداقتش را تحسین می‌کنند و تعدادی با شماتت به او زل می‌زنند. مدیر مرکز که آقای دکتر می‌نامندش تأکید می‌کند شماره 718 از همسرش وکالت قانونی دارد و از لحاظ قانونی کارش مشکلی ندارد، هرچند که کار آقای 718 مورد تأیید او و مؤسسه نیست.

مراسم معارفه

با اشاره مسئولان مرکز شرکت‌کنندگان بر اساس شماره‌هایشان خود را معرفی می‌کنند. به آنها تأکید می‌شود در طول جلسه حواس‌شان به شماره‌های یکدیگر باشد. چراکه در آخر ماجرا باید شماره سه نفر از افراد مورد علاقه‌شان را ثبت کنند تا آقای دکتر برای آشنا شدن با همدیگر برایشان پادرمیانی کند. شماره 715 مردی 63 ساله است که در سن 62 سالگی از همسرش جدا شده. او دو فرزند بزرگ دارد که با مادرشان زندگی می‌کنند. آقای دکتر به طعنه به او می‌گوید فکر نمی‌کنی خیلی دیر به فکر طلاق همسرت افتاده‌ای و پوزخند می‌زند. البته حرفش تأثیری در پایین آمدن اعتماد به نفس آقای 715 ندارد. با افتخار ادامه می‌دهد که او بازنشسته است و حاضر است با فرد مورد علاقه‌اش به هر شهری که بخواهند بروند. نوبت به شماره 717 می‌رسد. او به همراه کودک 4 ساله‌اش پا به داخل سالن گذاشته‌اند.
 
دستپاچه نام و فامیل خود را هم به همراه شماره‌اش تکرار می‌کند. اکرم می‌گوید در ازدواج قبلی‌اش شکست خورده و حالا برای پیدا کردن نیمه گم شده‌اش از «کرج» به اینجا آمده تا تکیه گاهی برای خود و فرزندش دست و پا کند. او مهربانی و شاداب بودن را از مهم‌ترین معیار‌های مرد ایده آل خود می‌داند. آقای دکتر هم برای بازار گرمی طرفداران اکرم می‌گوید او خیلی شاداب و جوان‌تر از سن شناسنامه‌ای‌اش به نظر می‌رسد.پس از حرف‌های آقای دکتر، به تعداد طرفداران اکرم افزوده می‌شود و چندین نفر شماره او را در برگه‌هایشان یادداشت می‌کنند.

تکیه‌گاهی برای سفر به کانادا

شماره 718 خانمی 55 ساله است که همه فرزندانش در کانادا زندگی می‌کنند.او در زندگی به دنبال مردی است که نقاب به چهره نداشته باشد و اوضاع مالی‌اش مناسب باشد تا بتوانند هر چند ماه یک بار به دیدن بچه‌هایش در کانادا بروند. پس از اینکه 100 سوژه خود را به همدیگر توسط شماره‌های خود معرفی می‌کنند، نوبت به رأی دهی به یکدیگر می‌رسد. هر فرد حاضر می‌تواند به سه نفر رأی مثبت دهد. صدای جمعیت برای رأی‌گیری بالا می‌رود. از گوشه‌ای به گوشه‌ای از سالن باهم گفت‌و‌گو می‌کنند تا از شماره‌های یکدیگر مطلع شوند.

بعد از پایان رأی‌گیری آقای دکتر نتایج را با صدای بلند می‌خواند تا برای آشنا شدن آنها پا پیش بگذارد. شرکت‌کنندگان با اعلام شماره یک می‌گویند می‌خواهند با خواستگار مورد نظر گفت‌و‌گو کنند. شماره دو به معنای خریدن وقت برای فکر بیشتر است و شماره سه یعنی کیس مورد نظر باب میلشان نیست.

شماره 818 مردی 55 ساله و دارای 2 فرزند است. او به خانم 812 که 34 ساله است و تا به حال ازدواج نکرده رأی می‌دهد اما در پاسخ فقط جواب «نه نمی‌خواهم» نصیبش می‌شود. آقای دکتر دوباره تأکید می‌کند که خانم‌ها و آقایان فقط شماره‌ها را اعلام کنند و از گفتن جملات اضافی پرهیز کنند. دومین برگه متعلق به خانم شماره 888 است که شماره 700 را انتخاب کرده اما هنوز آقای 888 از جایش بلند نشده پاسخ می‌دهد بله و می‌خواهد با او وارد مذاکره شود. نوبت به سومین برگه می‌رسد. شماره 883 به شماره 712 رأی داده است. دو نفرشان وقتی از سر جای خود بلند می‌شوند صدای خنده جمعیت به هوا می‌رود. تازه معنای خنده جمع مشخص می‌شود، آقای شماره 883 به اشتباه شماره یک آقا را در برگه ثبت کرده. او به خاطر اشتباهش از جمعیت عذر خواهی می‌کند.
 
 ازدواج با شماره ها

روبات تلگرامی همسر‌یابی

خیلی هایشان از طریق مؤسسات مشاوره جذب مؤسسه شده‌اند و تعدادی هم از طریق روبات تلگرامی مؤسسه پایشان به آنجا باز شده است.

ماجرای روبات تلگرامی هم بسیار جالب است. جایی که در آن افراد کیس‌های مختلف را به همراه عکس‌ها و خصوصیات اخلاقی خود ارزیابی می‌کنند و به واسطه روبات تلگرامی مؤسسه با هم گفت‌و‌گو می‌کنند.

آقای دکتر هم آدرس کانال تلگرامی مؤسسه را که روی دیوار قاب شده به حاضران نشان می‌دهد و از آنها می‌خواهد همه عضو آن شوند تا با گزینه های دلخواه شان در تلگرام هم صحبت شوند.

تاکید هم می‌کند که در این روبات  کلمه‌های خاصی فیلتر شده‌اند تا اعضا نتوانند حرفهایی خارج از عرف به زبان بیاورند.

قسمت « وی آی پی »

تعدادی از افرادی که برای شرکت در مراسم آمده بودند عضو VIP مؤسسه بودند.

البته برای این کار باید دو تا شش میلیون تومان پرداخت کرد تا مسئولان مرکز در طول سال 200 سوژه مناسب فرد را به آنها معرفی کنند.

وقتی یکی از شرکت‌کنندگان به مسئولان گله می‌کند که هیچ فرد مناسبی را پیدا نکرده آقای دکتر به او توصیه می‌کند جزو اعضای ویژه شود تا شانس ازدواجش بالا برود. در این میان یکی از زنان چادری ای که 37 ساله است و جواب منفی به چندین خواستگارش در مراسم داده از آقای مشاور سؤالی می‌پرسد که با پرخاش او مواجه می‌شود.آقای دکتر می‌گوید وقتی به حرف من گوش نمی‌دهی و همه افرادی که از تو خواستگاری کرده‌اند را رد می‌کنی دیگر از من مشورت نخواه.
انتشار یافته: 120
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1396/01/21
دکان و بازار راه انداختن با استفاده از نیاز و مشکلات جامعه
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1396/01/21
باید برخورد بسیار جدی بشه بااین پدیده. ومانعش شد وگرنه مشکل آفرین میشه. والاسبک مادر بزرگ ها وزن های محله خیلی بهتر ومطمئن تربود
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1396/01/21
خوبه که ازدواج مدرن
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1396/01/21
همینجوریش که امکان ازدواج جوونها کمه هر کاری هم میان بکنن زود میان تو نت و تلویزیون و اینا در حد وحشتناکی ترسناک جلوش میدن و میگن بده که جوون بی خیال بشه.اینترنتی که بده تلگرامی که بده حضوری که بده سنتی که بده با واسطه که بده مدرن که بده تو خیابون آشنا شدن که بده آقا چی خوبه جوون همون کار رو کنه؟اینو بیاین بگین به جوونهای بنده خدا.نه حمایت از طرف خانواده دیگه دارن نه جامعه نه مسئولین.خل کردین جوونارو رفت پی کارش والا
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1396/01/21
چ جالب و مسخره!
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1396/01/23
عجب راه خوبی برای کسب درامد قابل توجه بیکاران
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1396/02/26
ربات هم دروغه!همه دنبال دوستی هستن نه ازدواج
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1396/03/05
بهترین همسرحضوری کجاست وتاچه حد میشه اعتماد کرد
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1396/03/14
کم تر کسی از تو فصای مجازی دنبال همسره بیشتر دنبال دوستن البته نه همه
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1396/04/16
باسلام وخسته نباشید.ازدواج موقت یاهمون ازدواج سفیدعالیه بدرداینایی میخوره که نمیتونن ازدواج کنن بشرطیکه ازنظربهداشت دوتاشون خوب وتمیزوپاک باشن پاینده وبرقرارباشید.ب امیدموفقیت
Iran, Islamic Republic of
03:46 - 1396/05/15
من به همه شما توصیه میکنم که اصلا وارد این سایت نشید چون من وارد شدم و فهمیدم طرف کلاهبردار حرفه ایه و یک میلیارد و دویست میلیون هم از دخترها و حتی پسرها کلاهبرداری کرده دلم خواست که شما رو اگاه کنم تا گیر ادمای ... نیفتید مثل من و امثال من
پاسخ ها
میلاد
France
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
چه جوری فهمیدین
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1396/10/12
دنبال دخترخشکل وخوبم برای ازدواج
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
خودتم خوشگلی
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1396/11/04
ازدواج موقت همون صیغه ست با ازدواج سفید فرق داره ،
صیغه بازم یه چفت و بستی داره ،اگه زن باردار شد مرد باید زن رو عقد دائمی کنه ،
ولی ازدواج سفید هیچ به هیچ
Iran, Islamic Republic of
02:49 - 1396/11/07
دنبال ی پسر خوب ک واقعا قصد ازدواج داشته باشه میخام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
سلام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۳
سلام خوبین
میتونیم اشنا بشیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
دنبال ازدواج دائم هسم اهل کجایی؟
وحید
Singapore
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
منم مثله شمادنبال یه دخترخوب ومهربون وزندگی کن هستم اگه قابل دونستین باهم اشناشبم
Germany
07:45 - 1396/11/11
باسلام،دنباله یه دوست دختر یا ازدواج موقت ،از ماهشهر،سربندر،خوزستان،تنها زندگی میکنم
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1396/11/18
Message body
با سلام وتشکر من حسین ضیا هستتم و 20 سال پیش بیماری مغزی داشتم و درحال حاظر پای چپ و دست چپم دچار اختلال است وگوش جپم نمیشنود وکنجکاو خیلی علاقه مند .روشن فکرهستم و قبل از بیماریم در مدرسه تیزهوشان درس میخواندم الان درتهرانم و35 سال دارم وبیکارم واحساس تنهایی زیادی دارم ولی ازطریق سرمایه میتونم خرج همسرم را بدهم ویک معلول کارمند میخواهم که با شخصیت وبا انگیزه باشه ومذهبی زیاد نباشه وسنش 25 تا 35 باشد وحقوقش حداقل یک میلون در ماه باشد -------------------------- خواهش میکنم با این شماره تماس بگیرید 09010761968
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1396/12/03
دنبتل یه خانم برا صیغه هستم
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1396/12/16
سلام.منم وارداین سایت شدم.اکثراقایون اینجادنبال دوست دخترهستند.اونهایی هم ک مردخوب هستنددنبال صیغه وازدواج موقت.بی فایده اس اگه خانمهااینجادنبال کیس مناسب براازدواج دایم باشن.اتلاف وقت هستش فقط.بهرحال این تجربه خودم هستش.
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1397/01/05
اعضای گروه که اکثرا مریض روحی و مشکل دار و واسه تفریح و فان اومدن تواین کانال قصد واراده محکم برای زندگی نرمال ندارند
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1397/02/08
سلام این روبات همسریابی ک فایدی نداره یادنبال دوستی هستن یادنبال هوس هستن این چ وضیه
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
سلام خانم همه اون جوری که شما فکر میکنید دنبال هوس نیستن
بدون نام
France
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۰
سلام بزنگ شاید به توافوق رسیدیم
بدون نام
France
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
گل گفتی مریم جان
Germany
15:51 - 1397/02/26
سلام . من تو سایت با کسی آشنا شدم.ازدواج کردم ، بدبختانه همسرم روانی و مريض بود ، ازدواجم بعداز 3ماه با شکست مواجه شد، اینجافقط جای تفریح و هوسبازی برای ملته ، هیچ اعتمادی ب تشکيل زندگى سالم نیست ..
پاسخ ها
میلاد هستم
France
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
برامن باز برعکس شد
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1397/03/05
من ک تاحالاب کسی هنوزنتونستم اعتمادکنم ک بدونم واقعن دلش ازدواجه یاهوس
United Kingdom
21:59 - 1397/03/08
اقايان فقط دنبال هوس و سرگرمي هستن اصلا حرفي ازازدواج نيست بنظرم وقت تلف كردنه تو اين سايت
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/03/31
سلام یه دختربامعرفت وباادب نیست09140520337
پاسخ ها
نگار
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
کی واقعا دنبال ازدواجه شمارشو بده
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1397/04/06
تو دنیای واقعی نمیشه شریک زندگیت پیدا کنی چه برسه تو دنیای مجازی دنبال شریک زندکی بگردی
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1397/04/14
همش چرته و مسخره و همه به دنبال دوست میگردن نه ازدواج
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/04/30
خانمی جهت زندگی مشترک پیام بده سن حدود ۳۰ تا ۳۷
پاسخ ها
زهرا
United Arab Emirates
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۳
سلام
بدون نام
Australia
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
سلام وقت بخیر واقعا قصد ازدواج دارید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
سلام
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/05/03
سلام
به خانوما توصیه میکنم به این سایتها اعتماد نکنن
پاسخ ها
فرزادم
Germany
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
درسته دقیقا..ولی من یک اقا ک واقعا ازروی ناچاری رواوردم
سایتها.ولی ب هرخانمی پیام دادیم باتمام شرایطمیش گف خوب بخصصوص ارزشهای اخلاقی وعاشقانه..بازم کسی بودکه چنین زندگی داعمی همراه باپول رو خواست
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1397/05/03
دنبال کسیم که نیازداره نیازش راجواب بدم
پاسخ ها
میلادم
France
۰۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
بیاتلگرام09014205677
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/05/11
خوبه ولی برای سن ۱۵ و۱۶ ساله ها جوان ها مثل من که دوست دختر پیدا کنن
France
03:15 - 1397/05/18
الان وضع جوری شده هم انتخاب سخت شده هم شرایط زندگی
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1397/05/19
من واقعا دنبال زندگی هستم نه تفریح خوش گذرونی اگه واقعا کسی قصد ازواج داره بیا ید بیاد نه چیزی دیگه...
پاسخ ها
امیر
Canada
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
کجا بیاد؟
بدون نام
Canada
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
کجا بیاد؟
Saboor Ayoubi
Afghanistan
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
با شما هم نظرم
United States
23:03 - 1397/05/20
سلام دنبال یک دخترخوب واسه ازدواج دایم هستم
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1397/06/06
سلام . متاسفانه افرادی که تو اینجور سایتا هستن اکثرا دروغ میگن .‌ همش دنبال تیغ زدن و هوس و دوستی . کلا جوریه که وقتی ذاتشون رو بیشتر میشناسی دیگه قید ازدواجم میزنی. ‌من که تو این سایت انسان خوب و نرمال کم دیدم .
پاسخ ها
بدون نام
France
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
09014205677خداوند حفظتون کنه
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/06/11
نظر منم. همون. نظره دوستمون هست. که گفت ادم نمیتونه توی دنیایی که زندگی میکنه یه کیس مناسب پیدا کنه. چه برسه دنیای. مجازی ممنون وخسته. نباشی. اگه آدم درست. پیدا شد به منم. بگید
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1397/06/12
همه دونبال دوستین خبرازازدواج نیست
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1397/06/12
سلام من خانوم مرسده ازمشهدهستم ویکساله عصوسایتم وتاحالا هرکسی اومده چه داعم وچه قیرداعم قصدمردم ازاری داشته وحتی بعدازیکسال سرکارت گزاشته رفته وفقط خدالعنتشون کنه که بااحساسات مردم بازی میکنندیاپیام برات میادیامدتها پیامی ازتوش دریافت نمیکنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
چندسالتونه
میلادم
France
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
من دنبال یک کسی مقل شماهستمولی اذیت میکنند09014205677بیاین تلگرام
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
سلام سالهاست دنبال يه کس خوب برای دایم میگردم ولی نیست شما هم نگرد به خدا نه قصد مردم آزاری دارم نه مزاحمت بخوايد عکس شناسنامه میفرستم
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/06/12
همه آدم های تو سایت بد نیستن. ولی آتیش تر و خشک رو با هم میسوزونه
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/06/12
همه آدم های تو سایت بد نیستن. ولی آتیش تر و خشک رو با هم میسوزونه
United States
00:46 - 1397/06/14
واقعا مردا خیلی دروغگو هوس بازن خیلی
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1397/06/16
من 57 سالمه و نيار به يك همسر 35 ساله دارم مسكن وحقوق تأجير هست احتياج واقعي به همسر دارم مجرد هستم اكه كسي طالب بود ادرس بده برم تحقيق
پاسخ ها
Rahil
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
قصدتون ازدواج دائم هستش یا موقت و خوشگذرونی
من دنبال یه مردخوب میگردم برای ازدواج خوزستان باشه
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1397/06/16
مهربون باشه اخلاق داشته باشه دورغ نگه که من ازدورغ بدم میاد
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1397/06/18
این سایتا واقعا جای آدمای کلاش ودروغگو وهوسبازه،هیچ اعتمادی بهشون نیست من با صداقت تمام تو این سایت اومدم ولی آدم صادقی ندیدم حتی ادمی بود با دوتا اسم متفاوت دروغی تو سایت بود
پاسخ ها
امیر توحیدم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
یه امتحانم منو....
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1397/06/18
اقایون این سایتها همشون واقعا مریضا وهمشون مشکل دارن که میان تو این سایتها درحالی که خانما واقعا صادقانه تو سایت هستن
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1397/06/22
واقعا چرته ازدواج مجازی واقعا مسخره هست
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1397/06/28
واقعا این سایتها فقط باعث گناه واختلال روحی میشه .اصلا به درد نمیخوره .وهر کی ازدواج کرده جداشدا
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1397/06/29
من دنبال یه شوهرخوب وصادق ازسن 28تا30هستم .یعنی آدمای توی سایت واقعا دروغگوهستن. ?
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
اشنا بشیم بعد
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تماس بگیر 09012437013
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1397/08/01
سلام میخوام وارد ربات تلگرامی طوبی بشم اما نمیشه چون یبار رفتم انصراف دادم میشه لطف کنید چجوری دوباره وارد بشم چون تو همه سایتا رفتم بهترین و صادقترینش طوبی بوده ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1397/08/30
من زیبام یکی رو میخوام خسیس نباشه
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1397/09/03
سلام من متهل هستم بک فرزند دارم مالک رستوران هستم چون شغل دوم دارم نمیتونم اونجارو مدیریت کنم دنبال یک خانم مجرد یا مطلقه یا همسر مرحوم باشه میگردم جهت ازدواج و مدیریت رستوران همراه با محل سکونت حقوق ثابت کار و زندگی خودرو شخصی همه امکانات رفاهی فقط طرف اهل هیچ دود دم دوزو کلک نباشه 09012437013
پاسخ ها
Rahil
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
سلام خیلی اتفاقی توی این سایت پیامتون رو خوندم.قصدتون ازدواج دائم هستش؟وآیا از همه نظر همسر دوم رو حمایت میکنید؟و میتونیدبین همسران عدالت رو برقرار کنید؟
Rahil
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۸
سلام وقت بخیر.خیلی اتفاقی پیامتون رو توی این سایت دیدم.قصدتون ازدواج دائم هستش یا موقت؟اگه ازدواج دائم هست آیا از همه نظر همسر دوم رو حمایت خواهید کرد؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سلامم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سلامم
Netherlands
23:44 - 1397/09/05
عجیبه همه چی امیدوارم بتونم کاری واستون انجام بدم ..ولی ی حسی بهم میگه ی جای کار هنوزم میلنگه..خانم ها چرا همش ب پسرای بد میخورین؟!! حس میکنم معیاراتون هنوزم ..مثل بیرونه
Netherlands
23:44 - 1397/09/05
عجیبه همه چی امیدوارم بتونم کاری واستون انجام بدم ..ولی ی حسی بهم میگه ی جای کار هنوزم میلنگه..خانم ها چرا همش ب پسرای بد میخورین؟!! حس میکنم معیاراتون هنوزم ..مثل بیرونه
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/09/11
همه فقط میخوان سر از اصرارت در بیارن متاسفانه همه دنبال هوس بازی هستن نه زندگی
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1397/09/14
واقعاهمه اقایون دروغ گو.دنبال هوا هوس خود هستن گور پدر احساسات. خانومها
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1397/09/18
سلام اینجا خیلیها برای ازدواج موقت میان وخیلیها صداقت ندارن شماره میزارن وقتی میایی تلگرام فقط عکس میخوان این واقعا درست نیست
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1397/09/25
همه دنبال کثافت کاری هستن نه ازدواج یا زن دارن یا دنبال سکس و حرف های سکسی هستن خدا لعنت کنه همچین ادم های رو که وقت همدیگرو میگیرن به زندگی فقط به چشم بد با دید بد نگاه میکنن ی حرمت و احترام هم بد نیست متاسفم
Iran, Islamic Republic of
00:04 - 1397/09/29
جالب اینه همه مهندس دکترن ...بعد نوشتن شغل آزاد. یارو اومده نوشته درآمد بالای ده میلیون از اونور نوشته خونه استیجاری یا بدون ماشین خب خاک برسرت فکر کردی ما پخمه تشریف داریم .
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1397/10/04
من واقعا دنبال ازدواج با انسانی که انسانیت داره وبا خدا هست دنبال یه زندگی ارومم اگه کسی هست واقعا قصد دوستی نداره بگه
پاسخ ها
حمید
Kyrgyzstan
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
ای بابا این چه وضعیه ما جوونا به چه روزی افتادیم که نمیتونیم به کسی اعتماد کنیم و چشممون از همه ترسیده و تنهایی رو ترجیح میدیم
فرزادم
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
سلام بنده همسری ک باشوهرش همنوا همسوبشه میپرستمش وفا تعهد عشق دراخر اسکناس واسش چاپ میکنم
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1397/10/06
سلام یه اقای رو میخوام واسه دوستی و اینکه از لحاظ مالی ساپرتم کنه 09375434990
France
17:27 - 1397/10/11
سلام خوبین یه خانوم برای ازدواج میخوام
پاسخ ها
ساغر
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
سلاممم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۶
حالا واقعا قصدت ازدواجه یا دوستی
Netherlands
08:37 - 1397/11/09
سلام دوستان.من ب نظرات بقیه کار ندارم میگم فقط خودت عقل داری ازش استفاده کن تو هر کاری.
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1397/11/10
توسایت جزدروغ فریب چیزی نیست
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1397/11/18
ساکن کرج مطلقه هستم دوتافرزنددارم دنبال شوهری صادق ومهربانم حالایاعقددائم یاموقت فقط میخوام تکیه گاهی باشه که ازلحاظ مالی بتونه ساپورتم کنه کسی بودشماره بزاره خودم بهشون میزنگم
سلام زهره هستم ساکن ماهشهر34 ساله مجرد
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1397/11/25
شوهری صادق مهربان خون گرم باشه نام حلال دربیاره خانواده دوست باشه
Canada
17:26 - 1397/12/02
دخترای آشغال که تو این سایتا دنبال پولو تیغ زدنن پسرا هم دنبال هوس بازی وسلام، لعنت به آدمایی ک ذهنیت یه سری دیگرو نسبت به ازدواج تغییر دادن چه دختر چه پسر
Canada
17:27 - 1397/12/02
دخترای آشغال که تو این سایتا دنبال پولو تیغ زدنن پسرا هم دنبال هوس بازی وسلام، لعنت به آدمایی ک ذهنیت یه سری دیگرو نسبت به ازدواج تغییر دادن چه دختر چه پسر
Luxembourg
00:18 - 1397/12/13
یه درصدی هم ادمهای خوبی هستن که متاسفانه ما پیداشون نمیکنیم ، به قول دوستمون تر و خشک با هم میسوزن ، کاش محیطی بود که اونایی که واقعا قصدشون ازدواجه به دور از هر گونه کلک و فریبی با هم اشنا میشدن
France
10:52 - 1397/12/13
سلام.امید هستم 34ساله . شاغل .تحصیلکرده.قدبلند و سالم سالم هستم و اهل دود وسیکار هم نیستم و به زبان انگلیسی آشنایی کامل دارم دنبال یه خانم قدبلند .خوشکل.لاغر اندام وخوش اخلاق هستم که توی روابط زناشویی داغ داغ باشه اگه چنین خانمی هست لطفا با من تماس بگیره.... مرسی. 09187911042
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1398/02/24
مهنازهستم ۳۹سالمه خانم خوب مهربون خوش قلب خودم مستقل هستم شاغلم کارمی کنم درتولیدی اهل هیچـدود دمی هاهم نیستم
پاسخ ها
ابراهیم
Netherlands
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
خوبه
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1398/04/09
مهدی۲۷ساله هستم
دنبال یه ادم خوش قلب هستم برای ازدواج
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1398/05/28
من دنبال یه مرد پخته 40 ساله میگردم خودم هم 25 سال دارم
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/09/09
من 6 ماه تو سایتم همه مردا واقعا قصدشون سو استفاده هستش یا تیغ زدن خانما بهتون توصیه میکنم وارد سایت نشید وگول حرفای اقایون نخورید برا مثال میگم من قصدم ازدواجه عکس از کل اندامت میخوام که ببینم مناسبه من از فلان جات عکس میخوام چون من گرمم باید به دلم بشینی خانما نکنید فقط قصد ازار واذیت دارن بس
پاسخ ها
سلام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
سلام خوبی
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/10/16
واقعا همین طوره دخترا فقط برای ازدواج و پسرا فقط برای صیقه یا دوستی هیچ فایده ای نداره ای سایتها
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1398/10/16
خداوکیلی پسرا کاری نکنید که دخترا از هر چی ازدواجه تنفر پیدا کنند یکم ادم باشید
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/12/07
همه پسرا دنبال دوستین و پسر خوب پیدا نمیشه تو دنیای واقعی چه برسه مجازی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج